06:50 2019 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1130
 • RUB70.9699

  Vilniaus savivaldybės naujametė dovana vilniečiams — naujas baseinas Fabijoniškėse. Žiūrėkite vaizdo įrašą apie tai, kaip vyko jo atidarymo ceremonija

  Vilniaus Fabioniškių rajone atidarytas naujas baseinas. Vietos savivaldybė savo Facebook paskyroje paviešino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti baseino atidarymo kadrai.

  Baseino atidaryme dalyvavo Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis, Vilniaus miesto sporto centro vadovas Marius Jukonis, kiti sporto pasaulio atstovai. Pirmieji į vandenį nėrė Vilniaus miesto sporto centro jaunieji plaukikai. Nuo šiol tai bus pagrindinė jų plaukimo bazė sostinėje.

  Fabijoniškėse, Neries gatvėje, 25 metrų ilgio 8 plaukimo takelių baseinas pastatytas per kiek daugiau nei metus. 3,3 milijono eurų kainavusiame daugiafunkciame baseine įrengtas ir sporto klubas, treniruočių salė bei pirčių zona. Visa tai skirta ne tik miestiečiams, bet ir 600 sportininkų profesionalų, kurie čia treniruosis. Baseine įrengta 100 vietų žiūrovų tribūna, persirengimo erdvė 140 lankytojų, šalia baseino — automobilių stovėjimo aikštelės.

  Vilniaus savivaldybės iniciatyva baseinas turės ir specialią plaukimo pamokų programą — 700 Vilniaus antrokų nemokamai mokysis plaukimo pradmenų ir saugaus elgesio vandenyje per kūno kultūros pamokas. Pirmieji baseine mokysis plaukti Vilniaus Abraomo Kulviečio gimnazijos ir Vilniaus "Gabijos" progimnazijos antrokai.

  Dar šia tema

  Lazdynų baseiną pakeis du nauji baseinai beveik už 22 mln eurų
  Klaipėdoje planuojama daugiafunkcio sveikatingumo centro statyba
  Vilniuje griaunamas Lazdynų baseinas
  Kaunas planuoja statyti Lietuvoje dar neregėtą baseiną
  Vilniaus savivaldybė parodė Fabijoniškių baseino statybą
  Tegai:
  Fabijoniškės, baseinas, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos