14:31 2019 Birželio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1265
 • RUB72.3880

  Sutemus parko takeliuose ir medžių viršūnėse nušvinta Geležinio vilko, Bazilisko, Šv. Kazimiero ir kitų visiems vilniečiams puikiai atpažįstamų legendų ir istorinių asmenybių projekcijos

  Net 10 galingų projektorių parko takeliuose ir medžių viršūnėse projektuoja stacionarias Vilniaus legendų ir istorijų iliustracijas. Spalvingi legendų pavidalai netikėtai išnyra vaikštant parko takeliais, įtraukia į dešimties paslėptų legendų paieškas, kurias nesudėtinga aptikti, pasirinkus tinkamą žiūrėjimo kampą. Prie kiekvieno apšviesto objekto įrengtas informacinis stendas lietuvių ir anglų kalbomis trumpai pristato legendą. Parko lankytojai ne tik grožėsis projekcijomis, bet ir susipažins su žinomiausiais miesto padavimais.

  Карта Парка сказок в Вильнюсе
  Legendų žemėlapis

  Projektą remianti Vilniaus miesto savivaldybė pernai paskelbė inovacijų konkursą turintiems unikalių idėjų. Kaip inovatyviai galima pakeisti miesto viešąsias erdves, savivaldybei pateikta net 30 projektų, iš kurių komisija jau išrinko 4 stipriausius. Vienas jų — "Šviečiantis Vilniaus legendų parkas". Šiam projektui savivaldybė skyrė 42 tūkst. eurų. Patys kūrėjai taip pat prisidėjo savo lėšomis.

  Dar šia tema

  Vilniuje sausį vyks pirmasis šviesų festivalis
  Tegai:
  Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos