03:19 2019 Rugpjūčio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1104
 • RUB73.1897

  Buvo pristatyta Šiaurinė gatvė kaip Vakarinio aplinkkelio jungtis su Ukmergės gatve, nusidrieksianti tarp Pašilaičių ir Justiniškių, Fabijoniškių ir Šeškinės

  "Iš tiesų mūsų mieste labiausiai trūkstama gatvė yra ta, kuri padėtų Šnipiškių, Viršuliškių, Pašilaičių, Fabijoniškių, Justiniškių ir kitų rajonų gyventojams sklandžiai pasiekti aplinkkelį. Mums būtinai reikia gatvės, kuri nukrautų gretimas visų šių rajonų gatves ir gatveles. Kuri leistų sklandžiau susisiekti viešuoju transportu ir neužkliūti Ozo gatvės kamščiuose ties stadionu", — rašo Facebook Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

  Pristatyme jis patvirtino, jog būtent todėl ir bus statoma Šiaurinė gatvė. Iš pradžių nuo aplinkkelio iki Ukmergės gatvės, o vėliau — ir iki Geležinio Vilko gatvės bei Žirmūnų.

  Kaip sakė sostinės meras, "projektuojant Šiaurinę gatvę kartu kėliau ir tikslą, kad ji būtų ne koks negyvas, atstumiantis pseudogreitkelis mieste, kokiu, be tinkamos vizijos ir jos priežiūros kadaise tapo Ukmergės gatvė".

  Šimašius pažadėjo, kad Šiaurinė gatvė nuo pat pradžių bus statoma kaip gyva ir miestietiška — su pėsčiųjų ir dviračių takais, želdynais ir patraukliais pirmais pastatų aukštais.

  Dar šia tema

  Vilniuje iškilmingai atidaryta Lecho Kačynskio gatvė
  Netrukus Vilniuje prasidės Reformatų sodo atkūrimas
  Tegai:
  gatvė, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos