16:06 2019 Birželio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360

  Šeštadienį muitinės pareigūnai Lietuvos – Lenkijos pasienyje sulaikė didelę nelegalių cigarečių siuntą — beveik 100 tūkst. eurų vertės baltarusiški rūkalai buvo paslėpti tarp į užsienį gabentų minkštų baldų

  Sausio 5 dienos rytą Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių pareigūnai patikrinti sustabdė į Lenkiją važiavusį krovininį vilkiką "Scania". Mašiną vairavęs alytiškis deklaravo į Lenkiją gabenantis vienos Kauno baldų gamybos įmonės produkciją. Tačiau pareigūnams pasirodė keista, kad baldai vežami į Lenkiją: paprastai maršrutas būna priešingas, nes lenkiški baldai dažniausiai pigesni už lietuviškus.

  Įtarus, kad mašinoje gali būti slepiama kontrabanda, nuspręsta ją patikrinti Kybartuose, rentgeno kontrolės sistema. Čia vairuotojo nervai neišlaikė ir jis pats prisipažino, kad tarp baldų yra paslėpta cigarečių kontrabanda.

  Netrukus pareigūnai vilkiko puspriekabės viduryje iš visų pusių apkrautas baldais iš tiesų aptiko dėžes su baltarusiškomis cigaretėmis "Korona". Iš viso rasta 30 tūkst. pakelių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais — 96 tūkst. eurų.

  Tiek vairuotojas, tiek jo padėjėjas buvo sulaikyti dviem paroms, vėliau, skyrus kardomąją priemonę — rašytinį pasižadėjimą neišvykti, abu buvo paleisti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Dar šia tema

  Su kontrabanda įkliuvęs ukrainietis tikėjosi atsipirkti bauda
  Kaip Lietuvos muitininkai mikroautobusą su kontrabanda vaikėsi
  Vagone su trąšomis vėl buvo aptikta cigarečių kontrabanda
  Tegai:
  Lenkija, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos