12:46 2019 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1030
 • RUB70.3933

  Prezidentė kviečia valstybės gimtadienį švęsti kūrybingai ir prasmingai minėti Valstybės atkūrimo dieną bei prisijungti prie akcijos "Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai"

  "Mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį! Jos gimtadienį ir vėl švęskime visi drauge, kad Vasario 16-oji atsilieptų kiekvieno tautiečio širdyje, kad vėl plačiai skambėtų, aidėtų ir džiugintų, o mums brangios spalvos — geltona, žalia ir raudona — nuvilnytų iš Lietuvos per visą pasaulį", — sakė Grybauskaitė.

  Iniciatyvos tikslas — linksmai ir išradingai pasveikinti savo šalį gimtadienio proga, o savo sumanymais pasidalinti su visais. Iniciatyvas, kaip originaliai pasveikinti Lietuvą, galima registruoti oficialioje svetainėje www.lrp.lt/vasario16 iki vasario 20 dienos.

  Linksmiausių ir išradingiausių sumanymų autorius valstybės vadovė pakvies į Prezidento rūmus, kur iškilmingoje ceremonijoje bus pasidalinta pačiomis ryškiausiomis ir nuoširdžiausiomis Vasario 16-osios šventės akimirkomis. Už originalumą, pilietiškumą, gebėjimą sutelkti ir meilės Lietuvai puoselėjimą šalies vadovė įteiks nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį — valstybės trispalvę.

  Šalies vadovės inicijuota akcija vyksta septintą kartą. Per šešerius akcijos "Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai" metus iš viso paskelbta 3,5 tūkst. idėjų, apdovanota per 130 originalių iniciatyvų.

  Tegai:
  Dalia Grybauskaitė, Vasario 16-oji

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos