00:59 2019 Spalio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1025
 • RUB70.8212

  Muitinės pareigūnams sukėlė įtarimų keistai ankšta automobilio bagažinė, po patikrinimo rentgenu paaiškėjo, kad mašinoje įrengtoje slėptuvėje vežama 720 tūkstančių eurų vertės narkotikų kontrabanda

  Vasario 1 dieną Lietuvos muitinės pareigūnai ties buvusiu Kalvarijos pasienio kontrolės punktu sustabdę Rusijos piliečio vairuojamą automobilį mašinoje aptiko beveik 72 kilogramus hašišo, praneša muitinės spaudos tarnyba.

  Rusijos piliečio vairuojamą automobilį "Volkswagen" Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patrulis sustabdė Lietuvos-Lenkijos pasienyje, ties buvusiu Kalvarijos pasienio kontrolės punktu. Vyriškis sakėsi grįžtąs iš verslo kelionės į Vakarų Europą, bet pareigūnams sukėlė įtarimų tokiai ilgai kelionei neįprastai švari mašina ir keistai ankšta automobilio bagažinė.

  Nuspręsta automobilį Kybartuose patikrinti rentgeno kontrolės sistema. Ten ir nustatyta, jog "Volkswagen" dugne įrengtos slėptuvės, kurias atverti muitinės pareigūnams padėjo vietos ugniagesiai.

  Pastarieji muitininkams pagelbsti jau ne pirmą kartą: padėjo ir pernai, kai reikėjo demontuoti iš Ispanijos gabentuose plūguose įrengtas slėptuves su hašišo kontrabanda.

  Контрабанда гашиша
  Lietuvos-Lenkijos pasienyje sulaikyta hašišo kontrabanda

  Šįkart muitininkai iš "Volkswagen" dugno ištraukė 71 paketą su kanapių derva — hašišu. Iš viso sulaikyta beveik 72 kilogramai hašišo, tokio kiekio vertė juodojoje rinkoje siekia 720 tūkstančių eurų.

  Dėl narkotikų kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

  Mašinos vairuotojas buvo sulaikytas, vėliau teismo sprendimu jis buvo suimtas trims mėnesiams.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (271)

  Dar šia tema

  Daugiau nei 305 kg hašišo gabenę verslininkai gali sėsti į kalėjimą 15 metų
  Rusas su šeima bandė įvežti į Lietuvą apie 1 mln eurų vertės hašišą
  Muitininkai išardė automobilį, kad pasiektų daugiau nei 100 kg hašišo
  Už hašišo kontrabandą lietuvis nuteistas 14 metų nelaisvės
  Tegai:
  narkotikai, kontrabanda, Lietuvos muitinė, Lietuva, hašišas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos