06:16 2020 Rugpjūčio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753

  Jau kitais metais prie Gabijos gimnazijos iškils nauja mokykla 1000-iui moksleivių

  Sostinės Pašilaičių rajone šiandien prasidėjo naujos mokyklos statybos. Statybos prasidėjo simbolinės kapsulės įkasimu, paliekant laišką ateities kartoms, kurį drauge pasirašė miesto meras Remigijus Šimašius, jo pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė ir generalinio rangovo — UAB "Conresta" — direktorius Lukas Laukaitis, pasidalino Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

  "Mokyklos statyba Pašilaičiuose — gera pradžia, nes tai tik viena iš 5 mokyklų ar jų priestatų, kurias sostinėje ketiname pastatyti per artimiausius kelerius metus. Dar apie 2 tūkst. naujų vietų moksleiviams atsiras tuose rajonuose, kuriuose labiausiai reikia naujų mokyklų — Pilaitėje, Verkiuose ar Pavilnyje. Mano tikslas — kad Vilnius augtų ir toliau, kad vaikai į ateitį eitų gerai pasiruošę, kūrybingi, drąsūs. O geros naujos mokyklos sienos irgi gali užduoti toną geram vaikų mokymuisi ir gyvenimui. Sveikinu visus su puikia pradžia", — sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

  Priestato statybai sostinės savivaldybė skyrė daugiau kaip 10 mln. eurų. Paskutinį sykį nauja mokykla Vilniuje buvo atidaryta 2011 metais Balsiuose.

  Naujasis pastatas bus pritaikytas ir mokiniams, turintiems judėjimo negalią. Pastačius naują gimnazijos priestatą, bus sutvarkyta ir teritorija aplink Gabijos gimnaziją, bus įrengta pradinių klasių žaidimo-sporto zona, sporto aikštelės, dviračių stoginė ir kt.

  Dar šia tema

  Mokyklinių autobusų patikra: 22 proc. moksleivių nesegi saugos diržų
  Kaune prasidėjo modernios irklavimo bazės statybos
  Tegai:
  mokykla, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos