09:20 2020 Birželio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155

  Vaikas su absoliučiai ramiu veidu laiko roplį už apatinio žandikaulio ir darbuojasi dantų šepetuku, o krokodilas ramiai tai kenčia

  Internete paskelbtas vaizdo įrašas, kaip maža mergaitė Indonezijoje valo dantis gyvam krokodilui.

  Vaikai dažnai ištobulina savo kasdienius įgūdžius su lėlėmis ar minkštais žaislais: jie prausia, šukuoja, maitina juos ir valo jiems dantis. Kai nėra žaislų, vaikas gali pasilinksminti su viskuo, ką turi po ranka. Šalia šios mažos mergaitės atsidūrė tikras krokodilas, ir ji nusprendė su juo pažaisti rūpestingą mamą.

  Vaizdo įraše pateiktą sceną galima pavadinti šokiruojančia. Vaikas be jokių emocijų kruopščiai valo nestambaus, bet gyvo ir gana pavojingo roplio dantis. Ji sumaniai darbuojasi šepetuku, vis pamerkdama jį į vandenį, o krokodilas gana ramiai tai kenčia.

  Bauginamai atrodo ir vaiko vonelė, kuri stovi šalia mergaitės: ten yra didelė gyvatė. Gali būti, kad mergaitė, pabaigusi valyti dantis krokodilui, imsis maudyti antrąjį roplį.

  Nuostabiausia, kad suaugęs, kuris filmavo šį vaizdo įrašą, neįžvelgė nieko pavojingo ir neįprasto tame, kas vyksta. Galbūt jis tai mato kiekvieną dieną.

  Tačiau interneto vartotojai pasipiktino tuo, ką matė. Jie yra įsitikinę, kad vaikui labai pavojinga žaisti su tokiais gyvūnais.

  "Jūs neturite leisti vaikui valyti dantis bet kokio dydžio krokodilui. Vaikai turi daugiau trapių kaulų nei suaugusieji, ir jei šis krokodilas įkas mergaitei, bus daug kraujo", — vaizdo įrašo autorių įspėjo komentatorius Spooky boy.

  Temos:
  Juokingi, mieli ir jaudinantys vaizdo įrašai su gyvūnais (157)

  Dar šia tema

  Žvejys turėjo praleisti dvi dienas su krokodilais
  Australijoje didelis krokodilas neleido pravažiuoti automobiliui
  Kosta Rikoje turistas paleido iš rankų telefoną į duobę su krokodilais
  Tegai:
  krokodilas, vaikai, vaizdo įrašas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos