19:36 2019 Rugpjūčio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1104
 • RUB73.1897

  Pasak ukrainiečių, Rusijos prezidento atvaizdas naudojamas neteisėtai, o dabartinis prezidentas žaidžia žmonių jausmais

  Kijevo gyventojai papasakojo apie reakciją į Petro Porošenko reklamos stendus su Rusijos vadovo Vladimiro Putino atvaizdu.

  Stenduose atvaizduoti Ukrainos prezidentas, kuris žiūri tiesiai Putinui į akis. Užrašas ant stendo skamba taip: "Balandžio 21 diena. Lemiamas pasirinkimas".

  Vietiniams gyventojams pasirodė keista, kad vietoj Porošenko priešininko Vladimiro Zelenskio pavaizduotas Rusijos lyderis.

  "Tai yra manipuliacija. Putinas gali kreiptis į teismą už savo atvaizdo neteisėtą naudojimą. Antra, tai yra manipuliacija, žaidimas žmonių jausmais, todėl manau, kad tai greičiau minusas, nei prezidento pliusas", — sakė Kijevo gyventojas.

  "Sunku atsakyti. Jei vertintume skydą kaip reklaminį plakatą, tai kodėl gi ne. Turime Porošenko ir Putino konfrontaciją. Viskas. O konfrontacijos Porošenko — Zelenskis neturime. Ar atsiras Zelenskis — Putinas konfrontacija, tai dar didelis klausimas", — sakė kitas gyventojas.

  Anksčiau Rusijos prezidento atstovas Dmitrijus Peskovas pakomentavo Putino atvaizdo naudojimą Porošenko rinkimų kampanijoje.

  "Mes renkamės Putiną, o ką ukrainiečiai — pasižiūrėsime", — sakė jis.

  Ukrainos prezidento rinkimai vyko kovo 31 dieną. Nė vienas kandidatas negavo būtino balsų skaičiaus. Vladimiras Zelenskis gavo 30,24 proc. balsų, todėl tapo pirmojo turo lyderiu, o Porošenko — 15,95 proc. Antrasis turas vyks balandžio 21 dieną.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Ukrainos prezidentas pasivadino rusakalbiu žmogumi
  Rados deputatas užpuolė Zelenskio komandos narį — video
  Porošenko atsiprašė ukrainiečių dėl plakato su Putinu
  Tegai:
  prezidento rinkimai, Vladimiras Putinas, Vladimiras Zelenskis, Petro Porošenka

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos