17:11 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434

  Sekmadienį, balandžio 14 dieną, Rygoje vyko lenktyninių automobilių treniruotės ir Lietuvos lenktynininkas Kęstutis Stasionis sudaužė savo naują automobilį

  Bandomuosius važiavimus atliko gegužę vyksiančio "DeWALT Grand Prix" etapo dalyviai. Šios lenktynės Rygoje atidarys plento lenktynių sezoną Baltijos šalyse ir Šiaurės Europoje.

  Treniruotėse dalyvavo 15 lenktynininkų, ir vienam iš jų — lietuviui Kęstučiui Stasioniui — viskas nepasibaigė taip gerai, kaip norėtųsi. Viename iš posūkių komandos "Noker Racing" lenktynininko automobilis nuslydo į šoną, pasisuko — ir sezonui paruoštas naujas automobilis "VW Golf GTI TCR" įsirėžė į apsauginį bortą.

  Lenktynininkui viskas gerai, bet to negalima pasakyti apie automobilį, su kuriuo dabar turės padirbėti mechanikai, kad suspėtų jį paruošti iki lenktynių, kurios vyks gegužės 10-12 dienomis Rygoje.

  Po incidento Kęstutis parašė savo Facebook paskyroje: "Mano pirmoji lenktynių praktika, buvo tikrai gera diena, su kiekvienu ratu gerėjo pravažiavimo greitis. Naujasis gumos komplektas leido pasiekti geriausią laiką, bet po kelių ratų aš pats padariau klaidą".

  Tegai:
  lenktynės, Lietuva, Latvija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos