08:01 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441

  Policija sulaikė užpuoliką po dešimties minučių nuo pranešimo apie incidentą. Paaiškėjo, kad jaunuolis turėjo bendrininkus

  Radviliškyje ginkluotas kaukėtas vyras apiplėšė degalinėje esančią parduotuvę. Lietuvos policija paskelbė incidento vaizdo įrašą.

  Apiplėšimas įvyko balandžio 3 dieną. Apie 5:00 teisėsaugos pareigūnai gavo nukentėjusios pranešimą.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip vyras įeina į parduotuvę, grasindamas pardavėjai šaunamuoju ginklu, reikalauja pinigų.

  Kadangi degalinėje įrengta gera pinigų apsaugos sistema ir darbuotoja pinigų paimti bei jų atiduoti įsibrovėliui neturėjo galimybės, šis tuščiomis išeiti nepanoro, pareikalavo cigarečių. Pardavėja atidavė jam aštuonis pakelius, po to plėšikas išėjo.

  Įtariamasis buvo sulaikytas po dešimties minučių nuo pranešimo apie apiplėšimą. Paaiškėjo, kad tai yra 20 metų Kelmės rajono gyventojas. Jis buvo suimtas trijų mėnesių laikotarpiui. Teisėtvarkos pareigūnai iš pradžių manė, kad plėšikas veikė vienišas, bet paaiškėjo, kad jaunuolis turėjo bendrininkus.

  Kiti du jo bendrininkai buvo sulaikyti per kitas savaites ir suimti dviem mėnesiams. Pažymima, kad balandžio pradžioje jauni žmonės bandė apiplėšti lombardą Šiauliuose, bet jiems nepavyko.

  Dar šia tema

  Londone vagis nevykėlis atsitiktinai nokautavo bendrininką
  Klaipėdiečio apiplėšimo būdas įžūlumu priminė 90-uosius
  Latvis, apiplėšęs Plungės juvelyrinę parduotuvę, sulaikytas Suomijoje
  Kauno "Lidl" direktoriaus pavaduotojas kalės ketverius metus už apiplėšimą
  Sankt Peterburge lietuvių kilmės vyras bandė apiplėšti verslininką
  Tegai:
  apiplėšimas, Radviliškis, vaizdo įrašas, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos