16:11 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050

  Per du mėnesius specialistai globos klausimais konsultuos visus norinčius

  Kaune prasidėjo nauja socialinė kampanija, skirta paskatinti žmones tapti globėjais. Vaizdo įrašą paskelbė miesto mero savivaldybė savo Facebook paskyroje.

  Vaizdo įraše galima pamatyti kadrus iš vaikų gerovės centro "Pastogė" konsultacijų erdvės atidarymo prekybos centre "Akropolis". Konsultacijų erdvės atidaryme dalyvavęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis ragino visus apie globą svarstančius kauniečius ryžtis galutiniam sprendimui.

  "Šiuo metu miestas rūpinasi 122 artimųjų globos likusiais vaikais. Uždarę vaikų namus, pasirūpinome jaukiais butais, kuriuose vaikai gyvena prižiūrimi specialistų. Bet jiems visiems reikia šeimos. Noriu pakviesti kauniečius — ypač tuos, kurie yra svarstę apie globą — ryžtis sprendimui pasirūpinti tais, kuriems reikia mūsų pagalbos", — pasakė meras.

  Socialinės reklamos herojėmis tapo trys moterys — Violeta, Jūratė ir Kornelija. Jie pažymėjo, kad sprendimas į savo šeimą priimti likimo nuskriaustus vaikus nebuvo lengva, tačiau tai buvo geriausias sprendimas jų gyvenime.

  Konsultacijų erdvė veiks du mėnesius: nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 17:00 iki 20:00, penktadieniais nuo 15:00 iki 20:00 ir kiekvieną savaitgalį nuo 11:00 iki 20:00.

  Šioje erdvėje dirbs specialistai, kurie atsakys į visus klausimus, susijusius su vaikų globa. Konsultacijų metu bus galima plačiau sužinoti apie kiekvieną globos formą, tapimo globėju galimybes, etapus.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (255)

  Dar šia tema

  Įsigalioja nauja vaiko teisių apsaugos sistema
  Kaune užbaigta slaugos ligoninių reforma: daugiau vietų pacientams
  Informacija vaikus globojantiems asmenims apie periodines pinigines išmokas
  Tikra netekusių tėvų vaikų globa – tai jų priėmimas
  Tegai:
  vaikų globa, Kaunas, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos