19:53 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850

  Manoma, jog viena iš avarijos priežasčių ta, kad sunkvežimio vairuotojas galėjo užmigti iš nuovargio

  EMERCOM specialusis sraigtasparnis skraidino du gelbėtojus į Maskvą, kur buvo sužeisti penki žmonės, kai jų automobilis susidūrė su sunkvežimiu Tulos regione, pranešė regiono sveikatos ministerijos atstovas pasakė RIA Novosti.

  Nelaimingas atsitikimas įvyko 9:35 Maskvos laiku, birželio 10 dieną, Venevskio rajone. Kaip pranešta anksčiau, 201-ajame kelio "M-4 Don" kilometre įvyko avarija, kurios metu buvo sužeisti penki Rusijos ekstremalių situacijų ministerijos darbuotojai, kurie buvo nuvežti į Novomoskovsko ligoninę, kur du iš jų buvo hospitalizuoti intensyviosios terapijos skyriuje, o trims suteikus medikų pagalbą skirtas ambulatorinis gydymas.

  Policija tiria nelaimingo atsitikimo vietą. Kaip paaiškino "RIA Novosti" regiono Vidaus reikalų departamento spaudos tarnybos vadovas Andrejus Jartsevas, viena iš avarijos priežasčių galėjo būti ta, kad sunkvežimio vairuotojas galėjo užmigti iš nuovargio. Agentūros atstovas pridūrė, kad, sprendžiant iš internete paskelbto vaizdo įrašo, vairuotojas nuvažiavo nuo kelio ir vėl grįžo į jį.

  Dar šia tema

  Nufilmuota avarija judrioje Kanados magistralėje
  Masinė avarija kelyje Vilnius-Panevėžys: žuvo vieno automobilio vairuotojas
  Tegai:
  Maskva, avarija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos