10:25 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1342
 • RUB80.0425

  Nuo birželio 10 dienos NATO šalys dalyvauja didelio masto pratybose "BALTOPS 2019", kurios vyksta Baltijos jūroje

  Rusijos gynybos ministerija paskelbė vaizdo įrašą, kaip Rusijos naikintuvas Su-27 perėmė JAV strateginį bombonešį B-52H (Boeing B-52 "Stratofortress").

  Kaip pranešė Rusijos gynybos ministerija, JAV kariniai orlaiviai pirmadienį buvo pastebėti netoli Rusijos Federacijos sienų, Baltijos ir Juodosios jūrų rajone.

  Pažymima, kad siena nebuvo pažeista. Savo ruožtu, Rusijos lėktuvai irgi judėjo, griežtai laikydamiesi tarptautinių taisyklių.

  Pastaruoju metu NATO šalių koviniai orlaiviai ir nepilotuojami aparatai vis dažniau pasirodo prie Rusijos sienų — netoli Kaliningrado srities, Juodosios jūros rajone ir netoli Rusijos bazės Sirijoje.

  Rusijos gynybos ministerija ne kartą reikalavo, kad Pentagonas sustabdytų provokacijas, taip pat Rusijos teritorijų stebėjimą, tačiau Amerika nereaguoja į Maskvos raginimus.

  Nuo birželio 10 dienos NATO šalys dalyvauja didelio masto pratybose "BALTOPS 2019", kurios vyksta Baltijos jūroje. Rusijos Baltijos laivyno jūreiviai stebi Aljanso pratybas, kurios vyksta pietinėje Baltijos jūros dalyje.

  NATO pajėgos Baltijos šalyse
  © Sputnik /
  NATO pajėgos Baltijos šalyse

  Dar šia tema

  JAV naikintuvą F-16 perdažė, imituodamos Su-57 — video
  Paskelbtas pirmojo serijinio naikintuvo Su-57 surinkimo vaizdo įrašas
  Rusijos Su-27 perėmė JAV ir Švedijos orlaivius virš Baltijos jūros
  Rusijos Su-27 palydėjo orlaivius virš Baltijos jūros — video
  Tegai:
  karinės pratybos, NATO, Baltijos jūra, JAV, Rusija, naikintuvai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos