09:53 2019 Gruodžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731

  Nelegalią prekybą vykdė vieno Centrinėje gatvėje esančio namo 60 metų amžiaus gyventojas

  Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai "pagelbėjo" vyrui atrakinti jo paties ūkinį pastatą — ten rasta 14 litrų skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą. Pareigūnai, reaguodami į vietos gyventojų pranešimus dėl nelegalios prekybos alkoholiniais gėrimais ir kontrabandinėmis cigaretėmis, sustabdė "taško", veikusio Gerviškių kaime, veiklą.

  Birželio 17 dieną, apie 18:00, policijos pareigūnai užfiksavo nelegalaus alkoholio pardavimo faktą. Nelegalią prekybą vykdė vieno Centrinėje gatvėje esančio namo gyventojas (apie 60 metų amžiaus).

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo. Kratos metu pas įtariamąjį taip pat rasta apie 200 pakelių kontrabandinių cigarečių — dalis jų buvo paslėpta krosnyje. Policijos pareigūnus sudomino ir šeimininkui priklausantys užrakinti pagalbiniai ūkiniai pastatai. Šeimininkas paaiškino, kad raktų nuo šių pastatų neturi ir jų atrakinti negali.

  Kaip žinoma, policijos pareigūnų tarnybiniai automobiliai pagal patvirtintą standartą yra aprūpinti specialiaisiais įrankiais, kuriuos gali naudoti esant tarnybiniam būtinumui, taip pat tais atvejais, kai reikia gelbėti kitų žmonių sveikatą ir gyvybę. Todėl šeimininkui pareiškus, kad jis negali atrakinti ūkinių pastatų, policijos pareigūnai maloniai pasiūlė pasinaudoti jų turimais specialiais įrankiais. Šeimininkas pats nupjovė užraktus, o pareigūnams užėjus į minėtas patalpas, juose buvo rasta apie 14 litrų skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą.

  Dar šia tema

  Sostinės sandėlyje įsikūrė nelegali alkoholio parduotuvė
  Freono kontrabandos "sezonas" — muitininkai sulaikė jau apie 1200 dujų talpyklų
  Kybartuose sulaikyta beveik 100 tūkst. eurų vertės kontrabanda iš Kaliningrado
  Tegai:
  alkoholis, rūkalai, kontrabanda

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos