09:37 2020 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1091
 • RUB68.6301

  JAV aktorius ir muzikantas Džonis Depas koncertavo kartu su savo grupe "Hollywood Vampires" Džimio Kimelo (Jimmy Kimmel) koncerte. Roko atlikėjai atliko dvi dainas: Deivido Bouvio (David Bowie) "Heroes", kurią dainavo Džonis Depas, ir "I Want My Now" iš grupės naujojo albumo "Rise"

  Roko grupė "Hollywood Vampires" surengė nedidelį koncertą, kad prisimintų senąją roko mokyklą. Taigi, Džonis Depas (Johnny Depp) dainavo britų roko muzikanto Deivido Bouvio (David Bowie) "Heroes", pavertęs dainą sunkia "metaline" balade, praneša žurnalas "Rolling Stones".

  "Kiekvienas iš mūsų: Joe, Johnny, Tommy (Tommy Henriksen — muzikantas, dainų kūrėjas — Sputnik) ir aš — parašėme dainas albumui "Rise". Pagrindinis skirtumas nuo pirmo "Hollywood Vampires" albumo — aš nebandžiau pakeisti dainų. Kiekvienas iš mūsų turi savo viziją, todėl naujasis albumas skambės labai gerai. Manau, kad "Rise" visiškai parodys, kaip skamba "Vampyrai", nes pirmąjį albumą mes skyrėme daugiau mūsų iškeliavusiems rokenrolo broliams", — pasakė grupės vokalistas Alisas Kuperis (Alice Cooper).

  "I Want My Now" yra pirmasis kūrinys iš naujojo grupės albumo "Rise". 16 kūrinių albumas tapo antrąja pilno formato grupės plokštele, kuri bus išleista birželio 21 dieną.

  "Hollywood Vampires" — JAV roko grupė, kurią 2015 metais įkūrė Džonis Depas, Alisas Kuperis ir Džo Peris (Joe Perry).

  Dar šia tema

  Kanuose Džonas Travolta šoko kartu su 50 Cent
  Videofaktas: kaip dainuoja išrinktasis Lietuvos prezidentas
  Pomidoras, Hanibalas, terjerai ir kiti Deppo skyrybų ypatumai
  Tegai:
  roko grupė, JAV, koncertas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos