04:31 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364

  Kinijoje vaikas, iškritęs pro langą, per stebuklą liko gyvas dėl greitos praeivio reakcijos. Žiūrėkite vaizdo įrašą apie tai, kaip praeivis išgelbėjo berniuką

  Vaikas nukrito pro Guidžou provincijoje esančio namo langą, kuris yra trečiame aukšte. Šį įvykį užfiksavo vaizdo stebėjimo kamera, esanti gatvėje. Vaizdo įrašas paskelbtas YouTube.

  Vaizdo įraše matyti, kaip žmogus eina gatve ir pastebi berniuką, verkiantį prie lango trečiame aukšte, ir suskumba jam padėti. Jis paprašė kito asmens pagalbos patekti į pastatą, nubėgti pas vaiką ir neleisti jam nukristi. Kol kitas žmogus bėgo link vaiko, berniukas vis dėlto nukrito. Tuo metu vyras ir pagavo berniuką.

  Vėliau šią istoriją papasakojo daugybė žiniasklaidos portalų, o išgelbėjęs berniuką kinas tapo tikru herojumi. Paaiškėjo, kad Čenas Chao, vietinės elektros energijos tiekimo skyriaus darbuotojas, paprašė pagalbos iš savo kolegos, kuris ir nubėgo į trečiąjį aukštą, kuriame buvo berniukas, tačiau taip ir nespėjo jo sulaikyti.

  Berniuko mama, sužinojusi apie tai, kas atsitiko, padėkojo Chao už tai, kad jis pasiliko apačioje ir sugavo berniuką. Vaikas buvo nugabentas į ligoninę.

   

  Dar šia tema

  Afrikoje nufilmuota grėsminga leopardo ataka
  Nufilmuota, kaip Kalifornijoje sudužo naikintuvas F-16
  Nufilmuota, kaip lokys lipa per spygliuotą tvorą
  Tegai:
  vaizdo kameros, vaizdo įrašas, nelaimė, Kinija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos