11:58 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786

  Gerai policijai žinomas vyras neblaivumą tikrintis atsisakė

  Po įtemptų, aštraus siužeto filmo vertų gaudynių nuo Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato policijos ekipažų sprukęs trisdešimtmetis automobilio "Škoda Fabia" vairuotojas pateko į areštinę.

  Gerai policijai žinomas vyras neblaivumą tikrintis atsisakė.

  Birželio 24 dieną, apie 18 val. 20 min., pareigūnai gavo pranešimą, kad Elektrėnuose, Sabališkių g., policijos ekipažui  stabdomas automobilis "Škoda Fabia" nestojo ir dideliu greičiu nuvažiavo Trakų gatve.

  Pareigūnai atpažino vairuotoją — tai su nusikalstamu pasauliu siejamas, ne kartą už įvairius nusikaltimus teistas vyras (gimęs 1989 metais.).

  Persekiojimui buvo iškviestas dar vienas policijos ekipažas.

  Trisdešimtmetis vairuotojas nereagavo į jokius garso ir šviesos signalus, pavojingai manevravo, sukeldamas didžiulį pavojų eismo dalyviams bei pėstiesiems, persekiojantiems policijos pareigūnams rodė įžeidžiančio pobūdžio rankų gestus.

  "Škoda Fabia" skriejo Trakų, Draugystės, Rungos, Elektrinės gatvėmis, po to nusuko į kelią Elektrėnai-Kietaviškės, vėliau lėkė lauko keliuku ir mišku. Išvažiavęs į kelią Pastrėvys-Pakalniškės-Vievis, pro Vievį nulėkė Žebertonių keliu iki Elektrėnų — čia jį "pasitiko" ir blokavo Trakų rajono policijos komisariato patruliai.

  Tačiau vyrui pavyko pasprukti ir nusigauti iki Kietaviškių k.

  Prie namo Ežero g. patruliai jo automobilį apsupo ir užblokavo, o patį bėglį sulaikė. Persekiojimo metu pavyko išvengti skaudžių nelaimių.

  Sulaikymo metu vyras iššoko iš automobilio ir bandė priešintis policininkams, tačiau panaudojus kovinius savigynos veiksmus, elektros impulso prietaisą "Taser", trisdešimtmečio vyro rankos buvo surakintos antrankiais. Buvo akivaizdu, kad transporto priemonę vyras vairavo neblaivus, tačiau neblaivumą tikrintis atsisakė.

  Elektrėnų policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 2811 str. 1 d.).

  "Kelių ereliui" gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

  Dar šia tema

  Kaip ugniagesiai gesina Traksėdžių durpyne kilusį gaisrą — video
  Lietuvos policija vietoje pavogto dviračio rado "naminukės gamyklėlę"
  Lietuvos policija paskelbė "ežiuko gelbėjimo operacijos" vaizdo įrašą
  Tegai:
  neblaivus vairuotojas, kelių policija, policija, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos