04:47 2020 Vasario 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB73.6096
  © Sputnik . YouTube

  Šventiniame koncerte dalyvavo ir ne kartą dalyvavęs dainų konkurse "Eurovizija" dainininkas Donatas Montvydas

  Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, buvo surengtas koncertas dabartinės Lietuvos lyderės Dalios Grybauskaitės, kurios kadencija baigiasi liepos 12 dieną, garbei.

  Scenoje pasirodė muzikiniai atlikėjai, tarp kurių buvo ir ne kartą dalyvavęs dainų konkurse "Eurovizija" dainininkas Donatas Montvydas.

  Šalia aikštės dirbo kioskai, kuriuose žmonės galėjo įsigyti knygas apie Grybauskaitės prezidentavimo laikotarpį, taip pat palapinės su maistu.

  Renginyje apsilankė daugelis Lietuvos sostinės gyventojų.

  Dalia Grybauskaitė eina Lietuvos Respublikos Prezidento pareigas nuo 2009 metų. 2014 metais ji buvo perrinkta antrai kadencijai.

  Liepos 12 dieną vyks Gitano Nausėdos inauguracija. Jis laimėjo paskutinius prezidento rinkimus ir užims prezidento postą po Grybauskaitės.

  Dalia Grybauskaitė yra žinoma dėl savo rusofobinių pažiūrų ir griežtos kritikos Rusijos Federacijos atžvilgiu. Be to, daugelis ekspertų mano, kad būtent jos politika yra priežastis, dėl kurios pablogėjo Lietuvos santykiai ne tik su Rusija, bet ir kitomis kaimyninėmis šalimis.

  Net ir buvęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus, kurio politinis kursas daugelyje sutampa su Grybauskaitės kursu, pripažino, kad ne visi Lietuvos vadovės sprendimai Lietuvai buvo naudingi.

  Dar šia tema

  Metas išduoti valstybės paslaptis: kuriamas filmas apie Grybauskaitę
  Žiniasklaida sudarė knygų, kurias Grybauskaitė "bijo skaityti naktį", sąrašą
  Minimum Dalia Makedonietė
  Prie aukso skrynios: kam atiteks Grybauskaitės "brangenybių iždas"
  Lietuvos prezidentė sukritikavo Europos Parlamento darbą
  Tegai:
  Dalia Grybauskaitė, koncertas, Vilnius, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos