09:26 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606

  Pamatęs pareigūnus, mopedo vairuotojas pasuko į miško kelią, tačiau nesuvaldytas mopedas apvirto

  Persekiojimo vaizdo įrašą policija paskelbė YouTube kanale.

  Birželio 27-osios pavakary Šiaulių apskrities policijos patruliai, patruliavę Gilvyčių kaime, pastebėjo Pušyno gatve pavojingai po važiuojamąją kelio dalį manevruojantį mopedą LONGJIA LJ50OT-E.

  Jis buvo be valstybinių numerių, o vairuotojas — be motociklininko šalmo. Pamatęs pareigūnus, mopedo vairuotojas pasuko į miško kelią.

  Patruliai nusekė paskui ir specialiaisiais tarnybinio automobilio šviesos bei garso signalais mėgino mopedo vairuotoją stabdyti. Tačiau šis tik kelis kartus žvilgtelėjo pro petį į jį persekiojančius pareigūnus, bet sustoti neplanavo. Į per automobilio garsiakalbį pasakytą patrulių reikalavimą sustoti vairuotojas irgi nereagavo.

  Sustabdė jį tik dėl alkoholio prarasti vairavimo įgūdžiai — vyro nesuvaldytas mopedas nuvirto ant kelio. Priėję prie vairuotojo, pareigūnai pastebėjo, kad jo judesiai nekoordinuoti, iš burnos sklinda stiprus alkoholio kvapas.

  34 metų Šiaulių rajono gyventojui buvo nustatytas vidutinis girtumas — 2,35 prom., jis atsidūrė areštinėje. Dėl to, kad transporto priemonę vairavo neblaivus, kai nustatytas girtumas virš 1,5 prom., jam buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

  Dar šia tema

  Girtas Lenkijos gyventojas pasivažinėjo po miestą tarybiniu tanku — video
  Sustabdytas girtas vairuotojas iš Mažeikių, skubėjęs pas mylimąją
  Tegai:
  mopedas, neblaivus vairavimas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos