20:29 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1444
 • RUB81.0468

  Tuluno miesto gyventojai buvo perkelti per potvynio zoną, kuri padalino miestą į dvi dalis

  Rusijos gynybos ministerija paskelbė vaizdo įrašą apie tai, kaip vyksta žmonių gelbėjimas nuo potvynių Irkutsko srityje. Potvynis miestą padalino į dvi dalis.

  Remiantis naujausiais duomenimis, potvynių aukomis tapo 20 žmonių.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip Tuluno miesto gyventojai pervežami Centrinės karinės apygardos plaukiojančiiais transporteriais.

  "Vandens atkirstoje pusėje yra centrinė miesto ligoninė. Dalis gyventojų perkeliami dirbti, kiti važiuoja į kitą krantą, kad įvertintų žalą ir pasiimtų turtą", — pareiškė Gynybos ministerijos spaudos tarnyba.

  Be to, Centrinės karinės apygardos kariai pradėjo tiekti geriamąjį vandenį Tuluno gyventojams. Dešimt autocisternų jau pradėjo dalinti geriamąjį vandenį įvairiose miesto vietose, dar aštuonios autocisternos aprūpins piliečius techniniu vandeniu.

  Irkutsko srityje dėl liūčių upės išsiliejo iš krantų. Šiuo metu veikia nepaprastos situacijos režimas. Jis buvo paskelbtas šešiuose rajonuose: Tulunskio, Čunskio, Nižneudinskio, Taišetskio, Ziminskio, Kuitunskio.

  Nelaimės zonoje atsudūrė dešimtys gyvenviečių, užtvindyti tūkstančiai gyvenamųjų namų.

  Šeštadienį į nepaprastos padėties vietą atvažiavo prezidentas Vladimiras Putinas. Rusijos lyderis pavedė kuo greičiau parengti būsto atkūrimo veiksmų planą, be to, informuoti žmones apie laikino apgyvendinimo punktus ir siųsti vaikus į vasaros stovyklas.

  Dar šia tema

  Videofaktas: per potvynį Kubanėje žuvo 6 žmonės, nukentėjo — apie 60
  Pasaulinis potvynis: Antarktidos ledas sparčiai tirpsta
  Nelauktai užklupo: Rusijos upė užtvindė miestą Kalifornijoje
  Tegai:
  potvynis, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos