16:48 2020 Birželio 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378

  Krokodilas bėgiojo kelias minutes, po to jį sugavo cirko darbuotojai

  Nedidelis krokodilas, kuris buvo atvežtas į cirką-šapito Novosibirske, pabėgo iš dėžutės, bet greitai buvo sugautas, cirko "Maska" administratorius pasakė RIA Novosti.

  Krokodilą su lipnia juosta perrištais nasrais nufilmavo vietiniai gyventojai, kurie vaikščiojo po prekybos centro, kuriame įsitaisė cirkas, automobilių stovėjimo aikštelę.

  "Renginiui mums atvežė du krokodilus. Kažkaip vienos dėžės siena nugriuvo ir krokodilas pabėgo. Jo nasrai perrišti lipnia juosta, kad jis niekam nepakenktų, nes mes jų (krokodilų — Sputnik) nežinome, ir jie nebuvo paskelbti programoje", — sakė agentūros pašnekovas.

  Administratorius paaiškino, kad krokodilus cirkui savanoriškai perdavė žmonės, kuriems, matyt, sunku buvo juos prižiūrėti. Pasak jo, krokodilas bėgiojo asfaltu vos kelias minutes, be to, tai buvo cirkui skirta aptverta aikštelė.

  "Jis buvo greitai sugautas, ir mes nugabenome jį atgal į vietą. Dabar krokodilams ruošiame atskirą kambarį, kuriame jie gyvens. Kol jie sėdi sunkvežimyje, aptverti fanera. Niekas nenukentėjo, viskas gerai", — pridūrė jis.

  Tegai:
  krokodilas, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos