01:56 2020 Birželio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155

  Šilainių pakraštyje nusidriekusiame transporto mazge susikerta "Via Baltica" greitkelis ir pagrindinė šalies magistralė A1

  Atkarpoje ties prekybos centru "Mega" kelias bus praplatintas įrengiant papildomas keturias eismo juostas ― po dvi Vilniaus ir Klaipėdos kryptimis.

  Per beveik tris mėnesius atlikta jau trečdalis daugiau nei 17 mln. eurų vertės projekto darbų. Šio etapo metu naujai įrengtos eismo juostos atskirs vietinio susisiekimo ir tranzito srautus.

  "Iš esmės miesto transportas bus atskirtas nuo tranzitinio. Tai bus didžiausias pasiekimas, kurio dėka greitkelyje ne tik padidės leistinas greitis, bet tuo pačiu jis taps daug saugesnis", ― teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras.

  Dvi eismo juostos bus skirtos tiems, kurie norės važiuoti į Vytėnus ir Šilainius. Kiek vėliau bus sutvarkytas Sargėnų viadukas, kad atvykstantiems nuo Marijampolės būtų galima važiuoti dvejomis eismo juostomis, o ne viena, kaip yra šiuo metu.

  Planuojama, jog rugpjūčio mėnesio viduryje visoje dešinėje A1 kelio pusėje bus įrengti apatiniai asfalto sluoksniai. Tuomet eismas bus perkeltas į dešinę pusę ir prasidės kairės pusės kelio dangų remontas.

  Dar šia tema

  Vilniuje atidarytas atgimęs fontanas prie Operos ir baleto teatro — video
  Vilniaus oro uosto rekonstrukcija kainuos apie 17,3 mln. eurų
  Tegai:
  rekonstrukcija, Kaunas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos