14:24 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  YouTube / Šiaulių apskrities VPK / Girtas vilkiko vairuotojas

  Vairuotojui buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam

  Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad ties Karčemų kaimu sustabdytas "MB" markės vilkikas, prie kurio vairo sėdi neblaivus vairuotojas, skelbia Lietuvos policija.

  Vyras elgėsi neadekvačiai, nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas.

  Vairuotojas teigė esantis blaivus, niekur jis nevažiavęs, tik šalikelėje sustojęs pamiegoti. Automobilių transporto paslaugas teikiančioje Lietuvos bendrovėje dirbantis 58 metų Baltarusijos pilietis pasitikrinti girtumą kategoriškai atsisakė. Vyras elgėsi agresyviai, todėl pareigūnams teko panaudoti antrankius.

  Vairuotojui buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam, kai nustatomas 1,51 ir daugiau promilių girtumas.

  Bandymą išsisukti nuo atsakomybės (neva, jis ne vairavo, tik miegojo vilkike) sužlugdė svarbūs liudytojai, kurie aktyviai dalyvavo, atimdami galimybę girtam vairuotojui dalyvauti eisme. Trys jaunuoliai iš Radviliškio ir vienas vyras, kuris liko neidentifikuotas. Pastarasis iš sustojusio kelkraštyje vilkiko užvedimo spynelės ištraukė raktelius ir perdavė jaunuoliams, kad šie palauktų policijos ir raktelius bei vairuotoją perduotų policijos pareigūnams. Pats išskubėjo kelionę tęsti toliau.

  Lietuvos policija už atsakingumą ir pilietiškumą padėkojo 18-mečiams Nedui Stankūnui ir Augustui Grakauskui bei 16-mečiui Faustui Kavalevskiui ir įteikė dovanėles, kurios nuolat primins apie jų atsakingą poelgį, sulaikant girtą baltarusį.

  Dar šia tema

  "Švaraus vairuotojo" akcijos metu buvo skiriamas dėmesys vaikų saugumui
  Vilniuje automobilio "Audi" vairuotojas prie pėsčiųjų perėjos partrenkė merginą
  Tegai:
  transporto priemonė, vairuotojas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos