11:11 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  YouTube / Multimedia LIVE / First glimpse of Prince Harry and Meghan Markle dancing in Cape Town

  Pasak karališkajai šeimai artimo šaltinio, sutuoktiniai nori sutelkti dėmesį į vizito tikslus, o ne į formalumų laikymąsi

  Didžiosios Britanijos princas Haris ir jo žmona Megan Markl per pirmąjį oficialų vizitą Pietų Afrikoje vėl pažeidė karališkąjį protokolą, rašo "Vanity Fair".

  Sasekso hercogas ir hercogienė, priešingai nei reikalaujama, paprašė visuomenės atstovų atsisakyti oficialių kreipimųsi, o vietoje to pasiūlė juos vadinti tiesiog Hariu ir Megan.

  Be to, Sasekso hercogienė vėl nepaisė karališkojo etiketo taisyklių ir pasirinko platforminius batus, kurių karalienė Elžbieta II labai nemėgsta.

  Anot leidinio, pora nusprendė į savo pirmąją šeimos kelionę pažvelgti laisviau ir nesidrovėjo apsikabinti ir bučiuotis viešumoje, kas karališkoje šeimoje nėra priimtina.

  Sutuoktiniai taip pat atsisakė kai kurių formalumų, tokių kaip oficialus priėmimas ir iškilminga vakarienė. Taip Haris ir Megan nori pabrėžti, kad jie atvyko į Pietų Afriką darbo vizito, o ne ilsėtis, rašo "Vanity Fair".

  Tuo tarpu ekspertai pažymi, kad oficialūs priėmimai ir kiti formalumai yra tik rekomendacinio pobūdžio, todėl sutuoktiniai turi teisę paprašyti aplinkinių jų atsisakyti.

  Pora pirmadienį į Pietų Afriką atvyko su savo penkių mėnesių sūnumi Arčiu. Pirmąją dešimties dienų turo dieną Sasekso hercogienė lankėsi Keiptaune, kur susitiko su visuomeninių organizacijų atstovais. Princo sutuoktinė atkreipė daug dėmesio į save, kai kartu su vietiniais gyventojais sušoko liaudies šokį.

  Karališkojo turo po Pietų Afriką metu hercogas ir hercogienė taip pat lankysis Botsvanoje, Angoloje ir Malavyje.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (96)

  Dar šia tema

  Princas Haris ir Megan Markl suteikė savo naujagimiui vardą
  Trampas pavadino Megan Markl "bjauria" dėl jos pasisakymų jo atžvilgiu
  Žiniasklaida sužinojo apie griežčiausią Elžbietos II draudimą Megan Markl
  Tegai:
  Megan Markle, Princas Haris, karališkasis vizitas, Pietų Afrika

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos