01:45 2021 Gegužės 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.2170
 • RUB89.9947
  YouTube / Storyful Rights Management / Catering Cart Goes Wild at O'Hare International Airport After Case of Water Hits Gas Pedal

  Vienas oro uosto darbuotojų "didvyriškai išgelbėjo" savo kolegas ir nutrenkė nevaldomą automobilį — įvažiavo į jį su krautuvu

  Čikagos O'Haro tarptautinio oro uosto keleiviai ir darbuotojai tapo įvykio su nevaldomu automobiliu liudininkais.

  Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip vienas iš automobilių, esančių už terminalo ribų, pradėjo suktis aplink savo ašį, išmėtydamas maistą ir gėrimus ir artėdamas link šalia esančio lėktuvo bei antžeminio aptarnavimo personalo.

  Spėjama, jog automobilio pedalas užstrigo dėl to, kad ant jo nuo sėdynės nukrito vandens bakelis. Maisto sunkvežimis toliau sukosi, kol vienas oro uosto darbuotojas į jį įvažiavo su šakiniu krautuvu. Nuo smūgio sunkvežimis apvirto ir "nusiramino".

  "Ne visi didvyriai dėvi apsiaustus, kai kurie vilki šviesą atspindinčias liemenes ir vairuoja krautuvą", — po vaizdo įrašu rašė vienas tinklo vartotojas.

  Incidento metu niekas nebuvo sužeistas, tačiau vieną iš skrydžių reikėjo atidėti dešimčiai minučių, praneša "American Airlines".

  Dar šia tema

  JAV XVIII amžiaus namas buvo perkeltas upe į kitą miestą — video
  Vilniuje moksleiviai dalyvavo pasauliniame streike dėl klimato — video

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos