09:01 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554

  Padangų perdirbimo bendrovė dega jau antrą parą, skelbiama, kad pasikeisdami 50 ugniagesių gelbėtojų toliau gesina gaisrą

  Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pasidalino vaizdo įrašu, kaip šiuo metu atrodo gaisras Alytuje. Padangų perdirbimo bendrovė dega jau antrą parą. 50 ugniagesių pamainomis toliau slopina gaisrą.

  "Keisdami vieni kitus jie toliau slopina padangų degimą. Iš vieno prūdo išsekus vandeniui, nutiesus magistralinę liniją, imamas vanduo iš kito telkinio. Pastato viduje vis dar tramdomas dūmais alsuojantis ugnikalnis", — rašo departamentas Facebook paskyroje.

  Šiuo metu kilęs gaisras lokalizuotas, tačiau dėl aplinkos oro užterštumo Alytaus miesto savivaldybės teritorijoje skelbiama savivaldybės lygio ekstremali situacija.

  "Po gaisro Radviliškyje, Gairelitoje, kur degė pjuvenos, gaisro gesinimui naudotas vanduo padarė nemažai žalos gamtai. Įdomu, ar šio gaisro gesinimui naudojamas vanduo kažkur yra surenkamas, ar tiesog geriasi į gruntą ir patenka į požeminius vandenis ir kitus AVT?" — kilo klausimas Facebook vartotojui Remigijui Lapinskui.

  Gaisras padangų perdirbimo įmonėje "Ekologistika" kilo trečiadienio naktį. Ugnis įsiplieskė apie 2 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastate. Gaisrui lokalizuoti buvo sutelktos didelės ugniagesių pajėgos.

  Pasak aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos, gaisro padaryta žala gali siekti iki penkių milijonų eurų.

  Šiandien Aplinkos apsaugos agentūra paskelbė, kad oro užterštumas Alytuje matavimų vietoje jau neviršija normos ir nekelia pavojaus gyventojų sveikatai.

  Temos:
  Gaisras Alytuje: valdžios reakcija ir atsakingų paieškos (71)

  Dar šia tema

  Gaisras Alytuje nenurimsta jau pusę paros: vyksta evakuacija, atvyko kariai
  Tegai:
  gaisras, Alytus

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos