22:47 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1290
 • RUB80.8888

  Po pirmojo reklaminio vaizdo įrašo daugelis gerbėjų manė, kad "pasenęs Arnis" filme pasirodys trumpais epizodais, tačiau dabar viskas atsidūrė savo vietose

  Šeštasis franšizės "Terminatorius: tamsus likimas" filmas žiūrovą nuveda labiau prie dviejų pirmųjų dalių — čia vėl pamatysime pasenusią Sarah Connor, kuri dabar medžioja terminatorius, taip pat Arnoldą Švarcnegerį, kuris gyvena kažkur užkiemiuose. O vaidina Arnis tą patį T-800, kuris apsigyveno kažkokiame miestelyje Karlo vardu.

  Filme veiksmas vyksta 2022 metais — praėjus 27 metams, kai buvo užkirstas kelias Paskutiniam teismui įvykti, dirbtinis intelektas, kuris jau vadinamas ne "Skynet", bet "Legionu", atsiunčia naują Terminatoriaus modelį.

  Medžioklė prasideda nuo merginos, nuo kurios taip pat priklauso žmonijos likimas. Jai į pagalbą atsiunčiama "universali kareivė" — moteris, kuri yra modifikuota į kiborgą.

  Čia ir susitinka visi pagrindiniai filmo veikėjai. Be to, jei po pirmojo reklaminio vaizdo įrašo daugelis gerbėjų pamanė, kad pasenęs Švarcnegeris pasirodys tik keliuose epizoduose, tai naujasis vaizdo įrašas sudėlioja viską į vietas — Arnis kartu su Linda Hamilton rimtai įsitrauks į darbą.

  Režisierius yra "Oskarą" laimėjęs Timas Mileris, nufilmavęs "Deadpool", ir Džeimsas Kameronas. Premjera numatoma spalio pabaigoje.

  Temos:
  Pasinerk į kino pasaulį (134)

  Dar šia tema

  Serialo "Sostų karai" žvaigždė rengs šou "Tikras vikingas"
  Filmo "Džokeris" seanso metu įvyko masinės muštynės
  Nepanaši į piktadarę: už ką kritikuojamas filmas "Piktadarės istorija 2"
  Žiniasklaida sužinojo, kad "Marvel" planuoja suteikti Natalie Portman Toro vaidmenį
  Tegai:
  kinas, Arnoldas Švarcenegeris

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos