03:33 2019 Lapkričio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1059
 • RUB70.7748

  Prekių partija buvo pripažinta komercine, iš vyro buvo konfiskuotos prekės ir mašina, kurioje buvo įrengta slėptuvė. Žiūrėkite vaizdo įrašą apie tai, kaip muitininkai išardo slėptuvę automobilyje

  Baltarusijos gyventojas bandė įvežti iš Lietuvos į Baltarusiją pusantro tūkstančio skustuvo ašmenų. Vyras paaiškino, kad peiliukai jam reikalingi asmeniniams poreikiams, pranešė Baltarusijos valstybinis muitinės komitetas.

  Anot Gardino regiono muitinės informacinės tarnybos, pažeidimas nustatytas "Beniakonių" pasienio kontrolės punkte, per kurį važiavo 35-erių metų Voronovskio rajono gyventojas. Vyras vairavo nuosavą automobilį, muitinės tikrinimo metu jis pareiškė, kad negabena prekių, kurias privaloma deklaruoti.

  Tačiau atlikus transporto priemonės patikrinimą naudojant inspekcinį apžiūros kompleksą, buvo nustatyta, kad automobilyje yra slėptuvės ir paslėptos jose prekės. Patikrinimą patvirtino nuskaitymo duomenys: tuščiavidurėje automobilio galinės dalies erdvėje buvo apie 1,5 tūkstančio skutimosi peiliukų, kurių vertė didesnė kaip trys tūkstančiai rublių (apie 1320 eurų).

  Prekės ir transporto priemonė su slėptuvėmis buvo konfiskuotos.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (285)

  Dar šia tema

  Baltarusė bandė įvežti į Lietuvą cigaretes, paslėptas automobilio dugne
  Muitininkai vėl sulaikė hašišo pilną automobilį
  Lietuvis automobilyje su dvigubu dugnu gabeno 2,5 tūkst. pakelių cigarečių
  Tegai:
  kontrabanda, Baltarusija, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos