12:36 2019 Lapkričio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1041
 • RUB70.5319

  Daugelis Vakarų kritikų džiaugiasi, kad aktorė Linda Hamilton grįžo į ekraną, ir išskiria ryškius specialiuosius efektus bei dinamiškas kovas. Tačiau yra ir tokių, kurie siužetą laiko nepakankamai apgalvotu

  Filmas "Terminatorius: Tamsus likimas" Lietuvos kino teatruose pasirodys lapkričio 1 dieną. Internete jau dabar pilna Vakarų kino kritikų apžvalgų.

  Daugelis džiaugiasi sugrįžus aktorei, vaidinusiai Sarah Connor, ir pažymi gerą veiksmo scenų vaizdavimą. Kita vertus, yra ir tokių, kurie siužetą laiko nepakankamai apgalvotu.

  Pagal siužetą, daugiau nei prieš dvidešimt metų Sarah Connor sustabdė Paskutiniojo teismo dieną ir išgelbėjo žmoniją, tačiau mašinos ir toliau siunčia terminatorius į praeitį, kad pakeistų ateitį. Šį kartą jie medžioja mergaitę Dani Ramos, kurios atvyksta robotas žudikas "Rev-9". Superkareivė iš ateities Grace ir Sarah Connor, kuri vėliau tapo terminatorių medžiotoja, bando jį sustabdyti, tačiau net jos nesugeba susitvarkyti su "Rev-9". Todėl jos kreipiasi pagalbos į senąjį T-800, kuris dabar gyvena turėdamas vardą Karlas.

  Filme vaidino Linda Hamilton, Mackenzie Davis, Arnoldas Schwarzeneggeris, Natalia Reyes, Gabriel Luna, Diego Boneta ir kiti aktoriai.

  "Švarcnegeris, kaip visada, įsimenamas "Terminator" franšizės filmuose, ir jo naujas kiborgas prideda naują bruožą prie jo tipiško šaltumo. Nepaisant to, nuo pat pradžių tampa aišku, kad "Tamsus likimas" priklauso jo kolegėms moterims, ypač Davis ir Hamilton, kiekviena aršiai kovoja su mechaniniais priešininkais. Hamilton beveik dešimt metų nepasirodė ekrane, daugelį nustebins jos jėgos ir melancholijos lygis. Jai tai nėra vien tik pinigų klausimas", — rašo Mattas Cengeris, "ScreenCrush" kritikas.

  Tuo pat metu, pasak Jill Patozzi, filmas galėtų išsiversti be Schwarzeneggerio, nors pati istorija suteikia galimybę atsiskleisti žmogui, kuris ir toliau mėgaujasi garsiausiu savo vaidmeniu.

  Haley Futch straipsnyje "Collider" pažymi, kad režisierius kompetentingai konstravo veiksmo scenas ir pasinaudojo unikaliomis "Terminatoriaus", taip pat Grace ir Sarah, galimybėmis. Anot kritiko, žmonijos kova už išlikimą atrodo "vis dar nuožmi ir jaudinanti".

  Kita vertus, Richardas Lawsonas iš "Vanity Fair" filmą vertino gana pesimistiškai, nes personažai, jo manymu, kovoja ne dėl kažko geresnio, bet dėl kažko ne tokio baisaus.

  Šiuo metu "Tamsaus likimo" įvertinimas "Rotten Tomatoes" svetainėje siekia 66 procentus.

  Tegai:
  Arnoldas Švarcenegeris, filmas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos