01:27 2019 Gruodžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731

  Bendrovė "Grinda" pradėjo nuotekų tinklų rekonstrukciją — įrengs naują kolektorių ir paviršinių nuotekų valyklą

  Vilniuje pradėta didžiausia pastarojo dešimtmečio nuotekų tinklų rekonstrukcija, pranešė miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Rekonstrukcija vyksta T. Narbuto gatvėje. Dėl vykdomų darbų automobilių greitis yra ribotas ir kairysis posūkis į Saltoniškių gatvę bus reguliuojamas per papildomai įrengtą eismo juostą.

  Vilniaus paviršinių nuotekų tinklų rekonstrukcija — vienas didžiausių ir svarbiausių šio dešimtmečio regioninių projektų ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Jį įgyvendinus, bus pašalinta dėl liūčių kylanti svarbių sostinės gatvių užtvindymo rizika ir su tuo susiję nepatogumai, bus išspręsti aktualūs aplinkosaugos klausimai.

  Rekonstrukciją vykdo įmonė "Grinda". T. Narbuto gatvėje ji paklos naują 1,6 metro skersmens lietaus nuotekų surinkimo kolektorių. Jo ilgis bus maždaug 1,2 kilometro — nuo T. Narbuto gatvės įdubos išilgai Saltoniškių ir Sėlių gatvėmis iki Upės gatvės, kurioje bus įrengta paviršinio nuotekų valykla.

  Siekiant sumažinti eismo trikdymą svarbioje transporto arterijoje, bendrovė nuties vamzdyną, naudodama pažangią požeminio gręžimo (mikrotuneliavimo) technologiją.

  Preliminari projekto kaina yra 5,14 milijono eurų.

  Dar šia tema

  Nufilmuota Karoliniškių lietaus nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcija
  Kelias Vilnius–Kaunas taps automagistrale
  Tegai:
  rekonstrukcija, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos