22:03 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075

  Aviacijos parodoje Dubajuje buvo pristatytas Rusijos sraigtasparnis Mi-38. Naujovę jau apžiūrėjo Abu Dabio sosto įpėdinis

  Aviacijos parodoje Dubajuje pristatytas Rusijos transportinis ir keleivinis sraigtasparnis Mi-38. Jis bus rodomas ne tik parodos ekspozicijoje, bet ir dalyvaus skrydžio programoje.

  Mi-38 laikomas prabangia mašina, sraigtasparniu jau susidomėjo arabų šeichai. Naujovę apžiūrėjo Abu Dabio sosto įpėdinis Mohamedas Bin Zajedas Al Nahjanas. Ekskursiją po parodą jam asmeniškai surengė Rusijos pramonės ir prekybos ministras Denisas Manturovas.

  Tačiau Mi-38 tinka ne tik VIP klientams. Sraigtasparnis yra daugiafunkcis: jis gali būti naudojamas kaip ligoninė, krovininė ir paieškos bei gelbėjimo transporto priemonė. Mi-38 gali dirbti esant įvairioms klimato sąlygoms — tiek šiaurėje, tiek tropikuose.

  JAE, kurie dažniausiai pirko amerikietišką techniką, pradėjo labiau domėtis Rusijos aviacija. Be Mi-38, aviacijos parodoje Emyratuose jie taip pat apžiūrėjo Jak-130, kuris laikomas viena geriausių pastarojo dešimtmečio mokomųjų bei kovinių mašinų.

  Dar šia tema

  Rusijos sraigtasparniai nusileido buvusioje JAV bazėje Sirijoje
  Karoblis pažadėjo iki 2025 metų atsisakyti sąsajų su Rusijos technologijomis
  Tegai:
  aviacija, Jungtiniai Arabų Emyratai, sraigtasparnis, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos