02:53 2019 Gruodžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  YouTube / Yuzhnoye SDO / Місячний лендер-хоппер КБ "Південне"

  Kaip aiškinama svetainėje, projektas skirtas Mėnulio paviršiui tirti ir kroviniams, sveriantiems iki 150 kilogramų, pristatyti

  Pirmaujanti Ukrainos kosmoso pramonės įmonė "Yuzhnoye Design Office", dalyvaudama Dubajaus "Airshow 2019" aviacijos parodoje, pristatė Mėnulyje nusileisti tinkamų transporto priemonių, kurios gali būti naudojamos mineralų paieškai, koncepcinį projektą. Tai gali būti pirmasis žingsnis prieš statant miestą Mėnulyje, rašoma bendrovės tinklalapyje.

  Sovietmečiu įmonė sukūrė kosmines raketas "Kosmos" ir "Zenit", taip pat tarpkontinentines balistines raketas "Satan". Šiuo metu įmonė gamina amerikietiškas "Antares" raketų pirmojo etapo dalis.

  "Dubai Airshow 2019" metu pirmą kartą buvo pristatytas orlaivio nusileidimo įtaiso [nusileidimo Mėnulyje įrenginys — Sputnik] 1:5 modelis, kurį pagamino "Yuzhnoye Design Office" projektavimo biuras, naudodamas priedų technologijas", — rašoma kompanijos tinklalapyje.

  Kaip paaiškinta svetainėje, projektas skirtas Mėnulio paviršiui tirti ir kroviniams, sveriantiems iki 150 kilogramų, pristatyti. Pranešama, kad šis prietaisas turi galimybę trigubai pagausinti skrydžius su moksline įranga iš vienos vietos į kitą. "Ateityje tai atveria naujas galimybes moksliniams tyrimams, mineralų paieškai Mėnulyje", — teigiama pranešime.

  Pranešimas pateiktas su spalvotu 3D vaizdo įrašu, kuriame parodytas skrydžio maršrutas, priemonė, jos nusileidimas ir dirvožemio mėginių paėmimas, skrydis į naują vietą. Vaizdo įrašo pabaigoje nurodoma, kad prietaisas yra pirmasis praktinis žingsnis miesto Mėnulyje statymo link.

  Dar šia tema

  JAV logopedė išmokė šunį kalbėti — video
  Australijoje iškrito vištos kiaušinio dydžio kruša — video
  Tegai:
  ateities technologijos, miestas, Mėnulis, Ukraina

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos