22:56 2019 Gruodžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731

  Bendrovėje, kurios produkcija parduodama visoje Žemaitijoje, užfiksuoti šiurkštūs mėsos gamybos pažeidimai

  Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba, kuri tikrino galimus buhalterinės apskaitos pažeidimus vienoje Tauragės mėsos perdirbimo bendrovėje, kratų metu užfiksavo ir šiurkščius mėsos gamybos pažeidimus.

  Į pagalbą buvo pakviesti Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai, kurie užfiksavo ne vieną sanitarinių normų pažeidimą. Paaiškėjo, kad mėsos malimo įrenginys nebuvo išplautas ir dezinfekuotas, mėsmalėje palikti gendančios mėsos likučiai, naudoti nešvarūs peiliai ir pjūklas.

  Be to, viename iš šaldytuvų 350 kg mėsos buvo laikoma tiesiog ant grindų, netinkamai buvo laikoma ir pagaminta mėsos produkcija.

  Dėl šių pažeidimų Tauragės valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba priėmė sprendimą sustabdyti Tauragės bendrovės veiklą ir uždraudė tiekti produktus rinkai.  

  FNTT Klaipėdos apygardos valdyba tęsia ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo. Tiriama versija, kad šimtai tonų mėsos produkcijos galėjo būti parduota be apskaitos dokumentų. Preliminariai skaičiuojama, kad pardavusi tokį kiekį produkcijos Tauragės bendrovė galėjo išvengti sumokėti beveik 80 tūkst. eurų pridėtinės vertės mokesčio.

  Dar šia tema

  VMVT rekomenduoja nevartoti sužvejotų žuvų, grybų ir uogų iš Alytaus rajono
  Rusija grąžino beveik šimtą kilogramų produktų Lietuvai ir Lenkijai
  Šešėlinis mėsos verslas Kaune: antisanitarinės sąlygos, ginklas ir kontrabanda
  Rusijoje konfiskuotos kelios dešimtys lietuviškos mėsos ir pieno produktų
  Tegai:
  mėsa, Tauragė

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos