16:28 2020 Vasario 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480

  Rusijos sausumos pajėgos baigė persiginklavimą į operacines-taktines raketų sistemas "Iskander-M". Žiūrėkite vaizdo įrašą apie tai, koks tai grėsmingas ginklas

  Rusijos sausumos pajėgos baigė persiginklavimą į operacines-taktines raketų sistemas "Iskander-M", paskutinis kompleksas buvo perduotas Vakarų karinės apygardos raketų brigadai lapkričio 22 dieną,

  "Iskander-M" — pagrindinė smogiamoji Rusijos sausumos pajėgų jėga, kompleksai gali pataikyti į priešo taikinius iki 500 kilometrų atstumu. Kartu su rusiškais S-400 ir "Bastion" klasės pakrančių priešlaivinių raketų kompleksais, "Iskander-M" atlieka pagrindinį vaidmenį Rusijos ginkluotųjų pajėgų koncepcijoje.

  Vakaruose ši sistema žinoma kaip "neprieinama zona" — NATO pajėgos negali būti ir judėti draudžiamosios zonos sistemų veikimo diapazone, nerizikuodamos patirti didelę žalą.

  Sausumos pajėgų persiginklavimas į "Iskander-M" — asimetriškas atsakas į NATO provokacijas, apie kurį kalbėjo Maskva. Galbūt dabar aljansas keletą kartų pagalvos, prieš siųsdamas savo karinius lėktuvus prie Rusijos sienų ir imituodamas Rusijos taikinių bombardavimą.

  Operatyvinis-taktinis raketų kompleksas Iskander
  © Sputnik /
  Operatyvinis-taktinis raketų kompleksas "Iskander"

  Dar šia tema

  Rusijos gynybos ministerija parodė, kaip paleido "Iskander"
  Rusija dislokavo "Iskander", nes nori atkurti jėgų pusiausvyrą Europoje
  Rusija skelbia "Iskander-M" dislokavimo Kaliningrade pratybas
  Vokietija rengia atsakymą Rusijos sistemoms "Iskander", rašo žiniasklaida
  Ekspertas: "Iskander" charakteristikos kelia Vakarams dantų grikšėjimą
  Tegai:
  Iskander, Rusija, NATO

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos