13:06 2020 Vasario 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.0816
 • RUB68.9685

  Tikros kovos mašinos sinchroniškai "šoka" skambant romantiškai Jevgenijaus Dogos muzikai. Kaip atrodo elegantiškas valsas, kurį atlieka daug tonų sveriantys šarvuočiai, — žiūrėkite vaizdo įraše

  Pagrindinėje Baltarusijoje kariuomenės mokymo dalyje, Pėčiuose, mechanikai — tankų vairuotojai parodė, ką T-72 pajėgūs padaryti Baltarusijos karių rankose.

  Tankas T-80, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Илья Питалев

  "Vaizdo įraše 42 tonų kovos mašinos sinchroniškai "šoka" skambant legendiniam Jevgenijaus Dogos valsui", — papasakojo Baltarusijos gynybos ministerijos spaudos tarnyba.

  Dabar Baltarusijos tankistai demonstruoja profesinius įgūdžius ne tik "biatlone", bet ir "valse". Įdomu tai, kad tankai "šoko" kovinės parengties padėtyje. Pabandykite valdyti tokį griozdą, kai visi liukai yra uždaryti, o vaizdą riboja laminuotas stiklas.

  "Kad paruoštų mechaniką — tanko vairuotoją, kariūnas pirmiausia mokomas treniruokliu, o paskui — su karine technika įvairiose vietose — dieną ir naktį, esant skirtingoms oro sąlygoms", — pažymėjo Baltarusijos gynybos ministerijos spaudos tarnyba.

  Baltarusijos tankistų profesionalumą ir gerą pasirengimą patvirtina laimėtas sidabras šiais metais vykusiose tarptautinėse armijos rungtynėse, kuriose jie aplenkė ekipažus iš 21 šalies.

  Dar šia tema

  "Vermachto prakeiksmas". Kaip sovietų karininkas sudegino penkiasdešimt vokiečių tankų
  "The National Interest" išrinko penkis geriausius Rusijos tankus
  "Die Welt" pripažino "Armatos" pranašumą prieš vokiečių "Leopard-2"
  Tegai:
  vaizdo kameros, vaizdo įrašas, kariuomenė, tankai, Baltarusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos