01:56 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400

  Du neblaivūs paaugliai nusprendė pasivažinėti vogtu automobiliu, tačiau jų planus sužlugdė policija

  Šiaulių apskrities policija išplatino vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuotos prieš dvi dienas vykusios gaudynės Radviliškio rajone.

  Gavę pranešimą apie lapkričio 27-osios vakare Šeduvoje iš namo kiemo pavogtą automobilį "VW Golf" ir pradėję jo paiešką, Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai automobilį pastebėjo Linkaičių kaime.

  Stabdoma transporto priemonė ne stojo, o dideliu greičiu nuskriejo link Daugėlaičių kaimo, todėl į gaudynes įsijungė dar trys policijos ekipažai.

  Pareigūnai, siekdami sustabdyti automobilį, panaudojo "ežį", tačiau ir jis transporto priemonės nesustabdė. Nors iš po ratų pylėsi žiežirbos, automobilis lėkė toliau.

  Po kurio laiko bėglys policijos pareigūnų ekipažų buvo užspeistas ir sustabdytas kelyje Panevėžys – Šiauliai. Prie automobilio vairo sėdėjo pareigūnams gerai pažįstamas 17-metis, šalia — jo bendraamžis. Abu jie buvo neblaivūs.

  Abu nepilnamečiai mokosi Raudondvaryje. Kaip paaiškėjo, po vieno kito stikliuko alkoholio vaikinai nusprendė ne grįžti į bendrabutį, o keliauti į namus, kurie yra netoliese esančiuose kaimuose. Kadangi važiuoti yra smagiau, negu kulniuoti pėsčiomis, buvo nutarta kelionę tęsti automobiliu.

  Privataus gyvenamojo namo kieme jaunuoliai rado neužrakintą "VW Golf", o jame — automobilio raktelius.

  Prie vairo sėdo neturintis teisės vairuoti jaunuolis, kuriam šiuo metu atliekamas ne vienas ikiteisminis tyrimas dėl analogišku būdu pavogtų automobilių. Šiandien teisme bus sprendžiamas klausimas dėl jo suėmimo.

  Dar šia tema

  Nesuvaldęs automobilio apsivertė nuo pasieniečių sprukęs kontrabandininkas
  Vokiečių aviganis padėjo sulaikyti du kontrabanda įtariamus vyrus
  Tegai:
  automobilis, policija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos