01:37 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  YouTube / FOX 10 Phoenix / FORGETTING MELANIA? Did President Trump Forget About Melania Trump?

  Nufilmuota, kaip Trampas pradėjo eiti link sraigtasparnio, tačiau sustojo pusiaukelėje, kad palauktų savo žmonos Melanijos, kuri turėjo skristi kartu su juo

  Televizijos kanalas "FOX 10 Phoenix" paskelbė vaizdo įrašą, kuriame JAV prezidentas Donaldas Trampas sėda į sraigtasparnį prieš išskrendant iš Baltųjų rūmų.

  Trampas pradėjo eiti link sraigtasparnio, tačiau sustojo pusiaukelėje, kad palauktų savo žmonos Melanijos, kuri turėjo skristi kartu su juo. Vaizdo įrašo autoriai mano, kad Amerikos prezidentas tiesiog pamiršo apie žmoną.

  Kita vertus, komentaruose nemažai vartotojų palaikė Trampą ir piktinosi, kad žurnalistai įkėlė šį vaizdo įrašą.

  "Ji vėlavo. Kiekvienas vyras žino, ką tai reiškia", — vaizdo įrašą pakomentavo vienas iš vartotojų.

  "Akivaizdu, kad Trampas suprato, jog ji ėjo tiesiai už jo, ir sustojo kaip tikras džentelmenas. Siaubinga "Fox 10" antraštė", — rašė kitas vartotojas.

  Trampų šeima ne kartą buvo atsidūrusi dėmesio centre, patekusi į nepatogias situacijas. Pavyzdžiui, per Čekijos ministro pirmininko Andrejaus Babišo vizitą Baltuosiuose rūmuose Trampas pamiršo apie žmonas, laukiančias fotosesijos, ir tuoj pat su politiku nuėjo į vidų. Melanija taip pat atsisakė daryti bendras nuotraukas su vyru per renginį Floridoje.

  Be to, socialinių tinklų vartotojai apkaltino porą bandant "suvaidinti" gerus santykius po to, kai jie kelis kartus susikibo rankomis viešumoje.

  Dar šia tema

  Trampas "užmigo", kai karalienė Elzbieta II sakė tostą — video
  "Prie kojos!" — internete pasirodė vaizdo įrašas, kaip Trampas elgiasi su savo žmona
  Interneto vartotojai juokiasi iš Zelenskio išraiškos po Trampo žodžių apie Rusiją
  Tegai:
  žmona, Donaldas Trampas, JAV

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos