10:59 2020 Balandžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.0906
 • RUB85.8405
  YouTube / Gazete Duvar / Banksy bu kez evsizlere dikkat çekti

  Garsus meistras aiškiai pademonstravo, kaip Anglijos vakaruose elgiamasi su materialinių sunkumų patiriančiais žmonėmis

  Anglijos mieste Birmingeme menininkas ir gatvės meno meistras Banksy pristatė kalėdinį grafitį. Vaizdo įrašą jis paskelbė savo Instagram paskyroje.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip benamis geria vandenį, sėdėdamas ant suoliuko. Po to jis atsigula ant jo, padėdamas maišą po galva. Po to stambų planą palaipsniui keičia bendras planas, ir ant sienos parodoma nupiešta Kalėdų senelio elnių kinkinys.

  Sukuriamas efektas, kad suoliukas — tai Kalėdų senelio rogės, o pats benamis yra pagrindinis artėjančios šventės veikėjas.

  Banksy komentare po vaizdo įrašu papasakojo, kad iš tikrųjų benamis — tai jo komandos narys vardu Rajanas. 20 minučių grupė toliau filmavo netikrą benamį. Per tą laiką praeiviai davė jam karšto gėrimo, dvi plyteles šokolado ir cigaretę, nors jis nieko neprašė.

  "Dieve, palaimink Birmingemą", — šį vaizdo įrašą pasirašė menininkas.

  Banksy yra anglų andegraundo menininkas, gatvės meno atstovas. Jis yra politinis aktyvistas ir režisierius. Jo darbai išsiskiria aštriu socialiniu kontekstu. Aplink jo biografiją kyla daug diskusijų; tarp jų apie tikrąjį jo vardą ir kilmę.

  2010 metais buvo išleistas filmas apie Banksy su pavadinimu "Išėjimas pro suvenyrų parduotuvę". Jame taip pat nebuvo atskleista jo asmenybė, nors buvo parodyta daugybė vietų, kur dirba menininkas.

  Dar šia tema

  Banksy paveikslas susinaikino, kai buvo parduotas aukcione už 1,18 mln eurų

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos