21:17 2020 Lapkričio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  YouTube / in time Ukraine / Нова бійка на засіданні комітету Ради. З боку Свободи Леонов і Мірошниченко з іншої А. Богданець.

  Dėl smegenų sukrėtimo valdančiosios partijos parlamentaras pateko į ligoninę. Frakcija teigia, kad neleis daryti įtaką deputatų darbui jokiais būdais, o juo labiau jėga

  Aukščiausiosios Rados deputatas iš frakcijos "Liaudies tarnas" Andrejus Bogdanecas po susitikimo dėl agrarinės ir žemės politikos susimušė su buvusiu partijos "Laisvė" parlamentaru.

  Incidento vaizdo įrašas buvo paskelbtas "In time Ukraine" YouTube kanale.

  Buvęs deputatas Jurijus Sirotiukas užpuolė Bogdanecą, kai tasai išėjo iš konferencijų salės. Peštynės truko maždaug pusantros minutės, kol juos pavyko išskirti.

  Vėliau Bogdanecas buvo paguldytas į ligoninę. Gydytojai įtaria smegenų sukrėtimą, Facebook parašė "Liaudies tarno" spaudos tarnybos vadovė Jevgenija Kravčiuk.

  Kravčiuk sakė palaikanti Bogdanecą, o jos partija neleis kokiu nors būdu paveikti deputatų darbą, o juo labiau — naudojant jėgą.

  Lapkričio pradžioje Kijevo Boryspilio oro uoste buvęs Ukrainos parlamentaras, radikaliųjų partijos lyderis Olegas Liaško susipešė su valdančiosios partijos deputatu iš Andrejumi Gerusu. Incidento priežastis buvo Ukrainos atnaujintas elektros importas iš Rusijos spalio pradžioje.

  Dar šia tema

  Liaško susipešė su Rados nariu dėl Rusijos
  Tegai:
  muštynės, Ukraina

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos