15:54 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  © Ruptly .

  NATO generalinis sekretorius pareiškė, kad aljansas turi būti lankstus ir pasirengęs reaguoti į grėsmes, kylančias dėl dabartinės saugumo situacijos. Pareiškimas buvo padarytas augant partnerių nesutarimams. Kodėl ginčijasi NATO šalys — žiūrėkite mūsų vaizdo įraše

  NATO turi būti lankstus ir pasirengęs reaguoti į grėsmes. Šią nuomonę išreiškė aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas vizito Kuveite metu.

   Stoltenbergas teigė, kad karinis aljansas šiuo metu susiduria su "sudėtingiausia saugumo aplinka" savo istorijoje, nes tarp valstybių auga nesutarimai.

  Anksčiau šį mėnesį NATO vadovai susirinko Londone į viršūnių susitikimą, skirtą karinio aljanso 70-osioms metinėms paminėti, esant nesutarimams daugeliu klausimų, įskaitant gynybos išlaidas ir tariamas Rusijos ir Kinijos grėsmes.

  Trampas karštai kritikavo NATO, dažniausiai kaltindamas kitus karinio aljanso narius, kad jie nemokėjo savo "teisingos dalies".

  O Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas JAV vadovaujamą karinį aljansą pavadino "mirusiomis smegenimis" ir paragino parengti naują strategiją, pagal kurią reikėtų atnaujinti dialogą su Rusija ir kartu kovoti su terorizmu.

  Dar šia tema

  "Pragariškos JAV sankcijos": kodėl neverta jų bijoti?
  JAV patvirtino sankcijų Turkijai įstatymo projektą. Kaip Ankara reaguos į šantažą?
  NATO pareiškė apie beprecedentį Rusijos povandeninių laivų aktyvumą
  Tegai:
  Emanuelis Makronas, Rusija, JAV, Sirija, Turkija, NATO

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos