19:08 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152

  Traukinys pirmadienį išvyko iš Sankt Peterburgo. Traukinių eismą Krymo tiltu atidarė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas

  Pirmasis keleivinis traukinys pirmadienį išvyko į Krymą maršrutu Sankt Peterburgas – Sevastopolis ir pirmasis kirto Kerčės sąsiaurį per Krymo tiltą bei atvyko į galutinę stotelę — Sevastopolį. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas Facebook.

  Gruodžio 25-osios naktį keleivinis traukinys pirmą kartą važiavo Krymo tilto geležinkelio dalimi. Ankstyvą rytą traukinys atvyko į Simferopolį, kur į jį įsėdo Krymo vadovas Sergejus Aksionovas ir laikinasis Sevastopolio gubernatorius Michailas Razvožajevas.

  Kelionės metu (daugiau nei 43 valandos) traukinys Nr. 7 "Tavrija" įveikė 2741 kilometrą. Kelionės trukmė — 43,5 valandos. Pakeliui į Sevastopolį iš Simferopolio traukinys pervažiavo per šešis tunelius ir du aukštus tiltus, devynias sritis, tris federalinės reikšmės miestus, kraštą, respubliką, 118 upių, tarp jų — Volchovą, Volgą, Oką, Doną, Kubanę.

  Pirmadienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atidarė traukinių eismą Krymo tiltu per Kerčės sąsiaurį. Anksčiau "Rosselchoznadzor" patvirtino Krymo tilto geležinkelio dalies technologinį pasirengimą, o "Rosavtodor" savo ruožtu išdavė leidimą pradėti jį eksploatuoti. Taigi, oficialiai baigta statyti Krymo tilto geležinkelio dalis.

  Tiltas per Kerčės sąsiaurį, kuris sujungė Krymą ir Krasnodaro kraštą, tapo ilgiausiu Rusijoje — jo ilgis 19 kilometrų. Per tiltą kasdien gali pervažiuoti iki 40 tūkstančių automobilių, o vėliau ir dešimtys traukinių.

  Temos:
  Rusijos tiltas į Krymą (46)

  Dar šia tema

  Internete pasirodė vaizdo įrašas apie tai, kaip katinas "tikrina" Krymo tiltą
  Vladimiras Putinas atidarė traukinių eismui skirtą Krymo tilto dalį
  Ukrainiečių bendruomenė Krymo tiltą pavadino pamoka Kijevui
  Tegai:
  traukinys, Krymo tiltas, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos