07:27 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584

  Vaizdo įraše matyti, kaip Merkel ir Makronas kartu su kitais aukščiausiojo lygio susitikimo dalyviais ruošėsi protokolinei fotosesijai, kai pastebėjo, kad Rusijos lyderis dar nepriėjo

  Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas nustebo dėl to, kad Rusijos vadovas Vladimiras Putinas padarė pertrauką prieš fotografavimo ceremoniją konferencijoje apie Libiją Berlyne. Apie tai praneša Sputnik Prancūzija.

  Vaizdo įraše matyti, kaip Merkel ir Makronas kartu su kitais aukščiausiojo lygio susitikimo dalyviais ruošėsi protokolinei fotosesijai, kai pastebėjo, kad Rusijos lyderis dar nepriėjo.

  Valstybių vadovai susižvalgė, tada Vokietijos kanclerė paklausė JT generalinio sekretoriaus Antonijaus Gutereso, kur yra Vladimiras Putinas. Per fotosesiją greta jo turėjo stovėti Rusijos prezidentas.

  Po akimirkos Rusijos vadovas pasirodė, Prancūzijos prezidentas pasveikino jį ir Merkel parodė, kur atsistoti.

  Šiandien Berlyne vyko tarptautinė taikos konferencija, skirta padėčiai Libijoje išspręsti. Be Putino, Merkel, Makrono ir Gutereso, derybose dalyvavo Didžiosios Britanijos, Egipto, Turkijos vadovai, Europos Komisijos vadovas ir kitų tarptautinių organizacijų atstovai.

  Po derybų buvo priimtas galutinis dokumentas, kuriame siūloma išspręsti humanitarines problemas Libijoje. Jame taip pat numatyta gerbti žmogaus teises ir suteikti galimybę visoms etninėms ir politinėms grupėms naudotis šalies gamtos ištekliais. Be to, nuspręsta sudaryti karinį komitetą, siekiant užtikrinti tvarias paliaubas.

  Dar šia tema

  Putinas pažadėjo "užčiaupti burną" tiems, kurie perrašo istoriją
  Merkel ragina Europą tapti labiau nepriklausoma nuo JAV karinių išlaidų srityje
  Tegai:
  susitikimas, Angela Merkel, Emanuelis Makronas, Vladimiras Putinas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos