03:38 2020 Birželio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB76.8001

  Kembridžo hercogienė pabendravo su centro atstovais ir vaikais, taip pat sužinojo, kokią paramą iš organizacijos gauna jų tėvai

  Kembridžo hercogienė Keitė Midlton apsilankė vaikų centre "Ely and Caerau", Kardife, Velse, savo 24 valandų turo po Didžiąją Britaniją metu, praneša britų leidinys "The Daily Mail".

  Ji kalbėjosi su centro atstovais ir vaikais ir sužinojo, kokią paramą jų tėvai gauna iš organizacijos. Šioje vietoje rūpinamasi vaikais su specialiaisiais poreikiais.

  Anot leidinio, pati Midlton papasakojo apie tai, kaip ji buvo faktiškai "izoliuota", kai gyveno Anglesyje, Šiaurės Velse. Tuomet jos vaikas buvo dar mažas, o princas Viljamas buvo paieškos ir gelbėjimo sraigtasparnio pilotas ir nuolat buvo užsiėmęs.

  "Daily Mail" taip pat atkreipė dėmesį į hercogienės išvaizdą: ji buvo apsirengusi prieinamų prekės ženklų drabužiais. Ji vilkėjo juodą megztinį, ilgą plisuotą sijoną su leopardo kailį imituojančiais raštais, ilgą šviesiai rudos spalvos paltą.

  Anksčiau princas Haris ir jo žmona Megan Markl paskelbė, kad atsisako vyresniųjų karališkosios šeimos narių privilegijų. Dabar jie turi atsisakyti karališkųjų titulų ir sumokėti Britanijos mokesčių mokėtojams 2,4 milijono svarų sterlingų už Frogmoro rezidencijos tvarkymo išlaidas.

  Po to sutuoktiniai kartu su sūnumi persikėlė į Kanadą. Pats princas Haris anksčiau paskelbė esąs "labai nusiminęs" dėl pasitraukimo iš karališkosios šeimos, tačiau, anot jo, jis ir jo žmona Megan Markl neturėjo "kitos išeities", kaip tik atsisakyti šių privilegijų.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (82)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida sužinojo apie kivirčą tarp Didžiosios Britanijos princų Viljamo ir Hario
  Princas Haris ir Megan Markl neteko karališkųjų titulų po "Megxit"
  "Gilus liūdesys": princas Haris papasakojo apie titulo atsisakymo pasekmes
  Žiniasklaida: princas Haris išvyko į Kanadą pas savo žmoną ir sūnų
  Tegai:
  karališkoji šeima, Didžioji Britanija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos