20:54 2020 Balandžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.0885
 • RUB82.5675

  Vaizdo klipas dainai "What a man gotta do" nufilmuotas pereito amžiaus 8-ojo ir 9-ojo dešimtmečių filmų stiliumi, jame broliai Džonai pasirodė kartu su savo žmonomis

  JAV pop roko grupės "Jonas Brothers" vaizdo klipas dainai "What a man gotta do" (liet. "Ką vyras turi daryti") per savaitę surinko beveik 20 milijonų peržiūrų YouTube.

  Vaizdo įrašas nufilmuotas pereito amžiaus 8-ojo ir 9-ojo dešimtmečių filmų stiliumi. Jame broliai Džonai nusifilmavo kartu su savo žmonomis.

  Taigi Nikas Džonas (Nick Jonas) ir Prijanka Čopra (Priyanka Chopra) atkuria epizodą iš komedijos "Rizikingas verslas" (angl. "Risky Business") (1983), kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Tomas Kruzas (Tom Cruise).

  Džo Džonas (Joe Jonas) ir Sofi Terner (Sophie Turner) pakartoja mokyklinį šokį iš miuziklo "Briolin" (1978), o Kevinas (Kevin) ir Danielė (Danielle) Džonai įkūnija dramos "Pasakyk ką nors" (angl. "Say Anything") (1989) veikėjus.

  Tai nėra pirmas klipas, kuriame broliai Džonai pasirodo su savo žmonomis. 2019 metais jie išleido vaizdo įrašą hitui "Sucker", kuriame taip pat nusifilmavo poromis. Per mažiau nei metus vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas 245 milijonus kartų.

  Dar šia tema

  "Guns N’ Roses" muzikinis klipas YouTube surinko milijardą peržiūrų
  Geriausi charizmatiškosios Katy Perry klipai
  Tūkstančiai "Queen" gerbėjų namuose atliko "Bohemian Rhapsody" — video
  "Queen" išleido vaizdo klipą 1984 metų kalėdinei dainai — video
  Tegai:
  muzika

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos