23:21 2020 Balandžio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.0871
 • RUB82.1046

  Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos žiemos sesijoje su žurnalistais bendrauja "Rossija segodnia" vykdomasis direktorius Kirilas Višinskis ir portalo Sputnik Estijos vadovė Jelena Čeryševa

  Gruodį paaiškėjo, kad Sputnik Estija darbuotojai gavo Policijos ir pasienio apsaugos departamento laiškus su tiesioginiais grasinimais iškelti prieš juos baudžiamąją bylą, jei jie nenutrauks darbo santykių su MIA "Rossija segodnia". Talinas pateisino savo veiksmus sankcijomis, kurias 2014 metų kovo mėnesį ES įvedė tam tikriems Rusijos fiziniams ir juridiniams asmenims, įskaitant Dmitrijų Kiseliovą, MIA "Rossija segodnia" generalinį direktorių. Tačiau apribojimai netaikomi pačiai agentūrai.

  Todėl nuo sausio 1 dienos žurnalistai buvo priversti nutraukti darbo ryšius su "Rossija segodnia", o Sputnik Estija svetainė pradėjo veikti nepaprastuoju režimu.

  MIA "Rossija segodnia" Estijos valdžios institucijų veiksmus laiko atviru persekiojimu, teisiniu neteisėtumu ir šiurkščiu žodžio laisvės principų pažeidimu ir kreipėsi į visas tarptautines ir Europos organizacijas, įskaitant JT, ES, ESBO, Europos Parlamentą ir "Reporteriai be sienų".

  Temos:
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (93)

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos