01:35 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139

  Pasak pokštininko Kuznecovo, Gretos Thunberg vaidmenį atliko pažįstamas, kuris norėjo išlikti anonimu: tėvo vardu kalbėjo Aleksejus Stoliarovas. Choakinas prie pokalbio su Greta prijungė savo nuotaką, amerikiečių aktorę Runi Marą

  Rusijos pokštininkai Vladimiras Kuznecovas ir Aleksejus Stoliarovas ("Vovan" ir "Leksus") "išdūrė" Holivudo aktorių Choakiną Feniksą, kuris atliko Džokerio vaidmenį, kalbėdami su juo švedų aktyvistės Gretos Thunberg ir jos tėčio Svante vardu. Pokštininkai paskelbė vaizdo įrašą savo YouTube kanale.

  Kaip RIA Novosti pasakojo Kuznecovas, Gretos Thunberg vaidmenį atliko jų pažįstamas, kuris norėjo išlikti anonimu: tėvo vardu kalbėjo Aleksejus Stoliarovas. Choakinas prie pokalbio su Greta prijungė savo nuotaką, amerikiečių aktorę Runi Marą (Rooney Mara).

  "Aš planuoju įkurti naują kampaniją "Žvaigždės išgelbės Žemę", tai bus mano bendradarbiavimas su garsiais žmonėmis... Dabar jie nepakankamai kalba apie gyvūnų teises žemės ūkyje. Šis klausimas mums yra gyvybiškai svarbus", — sakė aktoriui "Greta".

  Feniksas patikino aktyvistę, kad jis ir Runi yra pasirengę suteikti bet kokią įmanomą pagalbą.

  Atsakydama ji teigė, kad norėtų vaidinti "Joker" filmo tęsinyje. Aktorius pažadėjo pasikalbėti su režisieriumi, jei šis nuspręs nufilmuoti filmo tęsinį.

  "Greta" taip pat paprašė Fenikso nusijuokti kaip filmo herojus Džokeris, kad vėliau visi jos draugai pavydėtų.

  "Tai nėra lengva. Aš jau ir pamiršau, kaip tai daroma", — sakė aktorius, tačiau įkalbėtas vis tik nusijuokė.

  Gretos "tėtis" bandė pakartoti Choakino herojaus juoką, tačiau ji pastebėjo, kad jis blogas aktorius, po ko pasigirdo šūviai.

  "O dieve mano! Tai juk išdaiga! Mus konkrečiai išdūrė... Tai buvo nepakartojama. Vaikinai, jūs šaunuoliai", — po trumpos pauzės pasakė aktorius. Jis padėkojo pokštininkams, pabrėždamas, kad nuo dabar, greičiausiai, pradės mikčioti.

  Dar šia tema

  Astrachanėje vyras išgelbėjo lediniame vandenyje skęstantį šunį — video
  Kaip gelbėtojai ruošiasi kosmonautų įgulos nusileidimui — video
  Tegai:
  Greta Tunberg, pokštas, filmas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos