11:07 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245

  Sukurtas humoristinis miesto reklamos filmukas, kuriame kitų šalių gyventojų buvo klausiama, ar jie žino, kur yra Vilnius

  Vilnius toliau vilioja užsienio turistus. Šį kartą reklamuotojai sukūrė miesto reklamos filmuką, kuriame užsieniečių buvo klausiama, ar jie žino, kur yra Vilnius. Žmonės spėliojo ir siūlė savo, akivaizdžiai klaidingus, variantus.

  Vaizdo įrašas yra naujos miesto reklamos dalis. Kartu su juo atsirado svetainė, kurioje vartotojams siūloma tuščiame politiniame žemėlapyje nurodyti, kur yra Lietuvos sostinė. Svetainėje taip pat išvardytos priežastys, kodėl turistai  turėtų aplankyti Vilnių.

  Anksčiau turizmo rinkodaros kampanija "Vilnius — Europos G taškas" buvo pripažinta geriausia pagal "International Travel & Tourism Awards" Londone versiją. 

  Praėjusiais metais Vilniaus reklaminė kampanija sukėlė visuomenės pasipiktinimą. Jos šūkis buvo toks: "Niekas nežino, kur jis yra, bet kai jį rasi — bus nuostabu". Reklama buvo paskelbta rugpjūčio mėnesį Londone ir Berlyne. Ji buvo rodoma ant gatvių skelbimų lentų, socialiniuose tinkluose ir "Google" platformoje pasirodė vaizdo įrašai.

  Dar šia tema

  Londonas "Vilnius — Europos G taškas" pripažino geriausia reklama pasaulyje
  Tegai:
  reklama, Afrika, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos