17:31 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470

  Pasak Rusijos federalinės karinio ir techninio bendradarbiavimo tarnybos, norinčių įsigyti šias sistemas iš Rusijos, yra tiek daug, kad net susidarė eilė

  Amerikos kompanija "BellFlight" ("Bell Helicopter") paskelbė animacinį vaizdo įrašą, kuriame naujasis žvalgybinis-smogiamasis sraigtasparnis "Bell 360 Invictus" sunaikina zenitinių raketų sistemas, primenančias "S-400 Triumf".

  Raketų sistemos S-400 Triumf, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Сергиенко

  Vaizdo įrašas paskelbtas oficialiame bendrovės "Youtube" kanale: sraigtasparnis skrenda kalnuotoje vietovėje, paleidžia amuniciją, o po to nusileidžia arčiau miško.

  Toliau, pasitelkdama televizijos orientavimo sistemą, orlaivis nukreipia naikinimo priemones į karinės įrangos koloną, kurioje yra oro gynybos sistemos, labai panašios į rusiškas "S-400 Triumf".

  Dėl smūgio sunaikinami du paleidimo įrenginiai ir radiolokacinė stotis.

  Jau daugelį metų pasaulio žiniasklaida diskutuoja apie "S-400" dėl šių sistemų tiekimo sutarčių, kurias pasirašė Rusija, visų pirma, su Indija, Turkija ir Kinija. Pasak Rusijos federalinės karinio ir techninio bendradarbiavimo tarnybos, žmonių, norinčių šias sistemas nusipirkti iš Rusijos, yra tiek daug, kad net susidarė eilė.

  Dar šia tema

  Ar Lietuva pasirengusi? JAV gali dislokuoti branduolinį arsenalą Baltijos šalyse
  Žiniasklaida: NATO vis labiau nerimauja dėl Ankaros suartėjimo su Maskva
  Turkija pasiūlė įtraukti Rusijos S-400 į NATO gynybos sistemą
  Tegai:
  zenitinių raketų sistema S-400 "Triumf", Rusija, JAV

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos