00:06 2020 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480

  Netoli sostinės oro uosto viešosios tvarkos pareigūnas bandė sustabdyti pažeidėją ir dėl to buvo "pavėžintas" iki artimiausio prekybos centro, gulintis ant automobilio kapoto

  Netoli Vilniaus oro uosto vairuotojas "pavėžėjo" teisėsaugininką ant savo automobilio kapoto. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas Vilniaus miesto savivaldybės Facebook paskyroje.

  Vykusio eilinio galimai nelegalias taksi paslaugas teikiančių vairuotojų patikrinimo metu šalia oro uosto viešosios tvarkos pareigūnas priėjo prie vieno asmens ir paprašė jo dokumentų, įrodančių vykdomos veiklos teisėtumą.

  Vyras patikino, kad turi dokumentus, tačiau jų neparodė. Įsėdęs į automobilį, vairuotojas bandė išvažiuoti iš patikrinimo vietos, tačiau pareigūnas užstojo jam kelią, kad šis nevažiuotų. Tačiau tai vairuotojo nesustabdė.

  Nufilmuota, kaip "taksi vairuotojas" pravežė policininką keliolika metrų ant savo automobilio kapoto. Pažymima, kad tokiu būdu teisėsaugos pareigūną nuvežė iki artimiausio prekybos centro.

  "Kelionės" metu pareigūnas per raciją dar spėjo pranešti, kas vyksta tiek savo kolegoms viešosios tvarkos pareigūnams, tiek policijai.

  Vairuotoją sėkmingai pavyko sulaikyti, o jam už tokį pasipriešinimą patikrinimo metu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Pažymima, kad pareigūnas nesužeistas, o viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai didžiuojasi kolegos drąsa.

  Vairuotojas prisipažino, kad apgailestauja dėl savo poelgio, bet dabar jo veiksmus vertins atitinkamos institucijos.

  Dar šia tema

  Panevėžyje pavogtas "BMW" automobilis
  Vilniuje per naktį užfiksuotas įspūdingas pažeidėjų skaičius
  Kaune pavogtas automobilis rastas tą pačią dieną
  Tegai:
  oro uostas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos